Jarní praktický seminář 2018

14.11.2017 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

KAPACITA SEMINÁŘE JE NAPLNĚNA!

6. – 8. 4. 2018, hotel Pavla, Vlachovice

5V minulých letech si účastníci odnášeli mnoho poznatků a vysoko hodnotili jeho průběh i obsah.  Je to příležitost v klidu a beze spěchu probrat detailně případy „živé“ či „papírové“, často patřící mezi ty obtížnější, nebo problémy či nové nápady a postupy, a to v kruhu lidí, praktikujících dlouhodobě a na vysoké úrovni.  Mnozí z účastníků přijíždějí pravidelně už řadu let. Je to jedinečná příležitost k diskusi a sdílení společné radosti z „nemožných“ vyléčení, k nimž v autopatii dochází. K rozhovorům o tom, jak žijeme s autopatií. Opět budeme společně řešit vaše i naše případy, za osobní přítomnosti vašich klientů nebo bez nich (z papírového záznamu), bude o nich diskutováno a budou za účasti zkušených lektorů navržena řešení. Jarní seminář je praktickým výcvikem pro začátečníky, kde se rozvíjí znalost jak interpretovat výpověď konkrétního člověka, jak ji analyzovat, jaká doporučení podat z hlediska tří parametrů autopatie. Pro pokročilé představuje jedinečnou možnost setkat se s názory a zkušenostmi kolegů a uplatnit ty své, a to přímo nad případem. O každém kroku probíhá diskuze lektora s posluchači, kteří se mohou procesu analýzy případu aktivně zúčastnit a navrhovat řešení. Naše zkušenost ukazuje, že zde byla v minulosti navržena fungující řešení i u náročných případů chronických poruch a celkového rozladění.

Praktický seminář se bude opět konat na Vysočině, v rodinném hotelu Pavla. Hotel je 6 km od Nového Města na Moravě, za obcí Vlachovice. Nachází se v přírodě, v čistém prostředí Žďárských vrchů. Necelý kilometr od hotelu jsou lesní prameny, kde se hezky dělá AP. Přímo v areálu hotelu je sauna, k dispozici je wi-fi. V hotelu jsou dvoulůžkové pokoje a dále prostorné vícelůžkové pokoje a apartmány. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, v apartmánech je k dispozici lednička. Získání praktických dovedností a zkušeností z vedení případů absolvováním praktického semináře (ať už tohoto jarního, nebo dvou oddělených jednodenních seminářů v Praze) je podmínkou k  získání Certifikátu a pro případné uvedení do mapy poradců na webových stránkách autopatie.cz.

Program semináře:

  • Praktické konzultace: Živé interview s klientem ve skupině pod vedením zkušeného odborníka. Posluchači mohou klást otázky, navrhovat řešení a vyjadřovat své názory, např. na základě předchozích zkušeností s podobnými případy, a spolupracovat při řešení případu. Každý účastník má možnost k takovému pohovoru přihlásit svého klienta, např. obtížnější případ, třeba i takový, který vykazoval komplikovaný nebo neuspokojivý vývoj. Tato konzultace je pro klienta bezplatná a může se k ní přihlásit i sám účastník semináře.
  • Analýza již odebraných „papírových“ či video případů s kontrolami, nejen z dílny přednášejících, ale zejména těch, které si sami přihlásíte a poskytnete je pro tento účel, například proto, abyste získali radu zkušenějších ke svému konkrétnímu případu.
  • Mgr. Čehovský a ing. Matyáš přednesou podrobné informace o svých nejnovějších zkušenostech a postupech, které používají při autopatické léčbě.
  • Informace o dalších metodách či opatřeních životního stylu, které mohou být doplňkově použity při autopatické léčbě.
  • Mgr. Čehovský opět něco řekne o filosofii a smyslu toho, co děláme.
  • Možnost vzájemné diskuse s vedoucími semináře a dalšími poradci a účastníky nejen v průběhu výuky, ale i ve chvílích volna při neformálních odborných setkáních mimo hlavní program.

Organizační informace

Místo konání: hotel Pavla, Vlachovice 25E, pošta Nové Město na Moravě, PSČ 592 31, www.hotelpavla.cz, GPS: 49.6064017N, 16.0424519E

Termín: 6. – 8. 4. 2018  (Pá Ne)

Ubytování v pátek od 15 h.
Výuka bude probíhat v pátek 16-18,30 h a 20-21,30 h, v sobotu  9-12,30 a 16-18,00 h, v neděli 9 – 13,00.
V neděli po obědě odjezd. Časy jsou orientační, vše bude upřesněno v dalších informacích, které rozešleme týden před jarním seminářem všem závazně přihlášeným účastníkům, kteří kurz v termínu uhradili.

Kurzovné : 2000,- Kč

Cena ubytování + plná penze  – 2 dny / 1 osoba: 1730,- Kč

Ubytování je možné ve 2 lůžkových pokojích, případně 3-4 lůžkových pokojích/apartmánech.
(V ceně je posilovna zdarma. Možnost využít sauny za poplatek)

Stravování: snídaně – formou bufetu, teplé a studené nápoje, oběd – polévka, hlavní chod, zeleninový bufet. Večeře – hlavní jídlo, zeleninový bufet. Možnost vegetariánské stravy.

Celkem uhraďte: 3 730

Přihlásíte se vyplněním této přihlášky (soubor ve wordu) a odesláním na e-mail: kurzy@autopatie.cz nebo poštou na adresu Alternativa, s.r.o., Zbraslavské nám. 461, 156 00 Praha 5. Informace o semináři na tel. čísle 257 922 591.

Vyplněnou závaznou přihlášku zašlete prosím co nejdříve, nejpozději do 28. 2. 2018.  Přijetí Vaší přihlášky Vám bude potvrzeno mailem.

S sebou můžete vzít i rodinné příslušníky, kteří se nebudou účastnit semináře a uhradí pouze ubytování a stravu. Pokud s sebou budete brát někoho z rodiny nebo přátel, potřebujeme přihlášku velmi brzy, abychom vám zajistili požadovaný typ vhodného ubytování.

Úhradu proveďte nejpozději do 28. 2. 2018 převodem (ne vkladem) na účet: 126893369/0800, VS 0604, nebo složenkou typu C na adresu Alternativa sro., Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou přihlášku i platbu za kurz a pobyt, stáváte se účastníkem autopatického semináře a týden před konáním semináře vám zašleme program a konkrétní instrukce ke kurzu a pobytu.

Věříme, že tento společně strávený víkend bude pro vás nejen užitečný, ale také příjemný.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce