Kurz autopatie pro pokročilé

1.8.2017 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Pravidelně pořádaný listopadový seminář, seznamující s novými poznatky rozvíjejícího se oboru. Je určen těm, kteří praktikují autopatii a řeší své případy.

Základní téma:

Autopatická svépomoc

Specifika samostatného léčení v rodině, přátel a v neposlední řadě sebe sama. Dlouhodobé vedení případu. Akutní stavy. Závažné patologie. Pokročilý věk. Jemné odstíny našeho počínání. Popisy případů. Jaké překážky nás mohou potkat a jak na ně reagovat. Zkušenosti. Něco o vývoji techniky přípravy a aplikace AP.  Něco o širších, hlavně jemnohmotných, souvislostech. Diskuse.

Termín konání: 4. 11. 2017 (sobota), 9 – 17 h, prezence účastníků od 8 h

Přednášející: Mgr. Jiří Čehovský, MUDr. Tomáš Lebenhart, Ing. Jan Matyáš

Cena: 700,- Kč. Platba na místě při prezenci.

Místo konání: Praha, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (FTVS), Kongresový sál, 1. patro, José Martího 31, Praha 6 – Vokovice

Dopravní spojení: Metrem (trasa A) do stanice Nádraží Veleslavín. Potom kousek pěšky nebo jednu zastávku tramvají č.26 nebo 20 do stanice Nad Džbánem. Žlutá budova FTVS se nachází po levé straně, souběžně s hlavní ulicí Evropskou, po které jede tramvaj. Za recepcí je velká orientační tabule s právě probíhajícími akcemi. Autem po ulici Evropské, hlavní přístupové trase k letišti. Orientační bod-směrem od centra Prahy je po pravé straně budova bývalého Koospolu. Po levé straně uvidíte budovu FTVS, před kterou je velké parkoviště.

Na kurz je nutné se předem přihlásit pomocí níže uvedeného formuláře, případně e-mailem na kurzy@autopatie.cz nebo telefonicky na čísle 257 922 591. Následně obdržíte zprávu, zda je volné místo a zda jste na kurz zaregistrován/a.

Budou jako vždy k dispozici autopatické lahvičky, které budete moci zakoupit s jednotnou slevou 15 % ( již od 1 ks). Větší počet (10 ks a více) můžete objednat k zaslání poštou a uplatnit  množstevní slevu. K dispozici bude i většina publikací z nakladatelství Alternativa.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce