Kurz I.

7.11.2017 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Další z úvodních kurzů Autopatie I.  Již tento první kurz vám umožní praktikování autopatie na základní úrovni, při léčení a stimulaci prány, vitální síly, u chronických dlouhodobých potíží, v akutních stavech, při samoléčbě. Po absolvování kurzu I. se můžete přihlásit na kterýkoliv další kurz Autopatie II. a následně na kurz III. Tyto navazující kurzy jsou určené k prohloubení znalostí a získání potřebných zkušeností pro řešení i obtížnějších případů.
Třetí vydání knihy Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii  (199 Kč) a šesté doplněné vydání učebnice kurzu, knihy Uzdrav se s autopatií (229 Kč), bude možné zakoupit na místě. Autopatická lahvička pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks). K dispozici bude i většina publikací z nakladatelství Alternativa.

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

  1. Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým Upanišádám (800 let před naším letopočtem) a objevují se v historii evropské homeopatie. Autopatie jako metoda práce s jemnými energiemi, spojujícími nás s Univerzem.
  2. Základy techniky samoléčby chronických, dlouhodobých problémů těla a mysli. Opakované podávání autopatického preparátu.
  3. Domácí příprava autopatického preparátu z vlastní tělesné nebo pránické informace léčené osoby.
  4. Analýza vyléčených  případů před tím „nevyléčitelných“ případů dlouhodobých chronických potíží (např. ekzémů, migrén, ulcerosní kolitidy ad.), postup léčby.
  5. Léčení akutních stavů.
  6. Autopatická detoxikace.
  7. Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicemi kurzu.

Termín: 10. 2. 2018  (sobota), 9 – 17 h (prezence od 8:30, polední pauza 13 – 14 h)

Přednášející: Mgr. Jiří Čehovský

Místo konání: Hotel Ibis, Wolkerova 136/29, 779 00 Olomouc.

Pro účastníky kurzu parkování u hotelu zdarma.
Dopravní spojení: tram č. 1, 4, 6 – zastávka Wolkerova. Hotel se nachází blízko výstaviště Flora.

Cena kurzu: 700 Kč

Přihlášení na kurz uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře. E-mailem obdržíte vyrozumění, zda je na kurzu volné místo a následně můžete uhradit kurzovné.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 700 Kč  bezhotovostním převodem (ne vkladem v hotovosti – z toho není zřejmé kdo platbu posílá) na účet: 126893369/0800, variabilní symbol 1002 nebo složenkou typu C na adresu Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 2. 2. 2018. Cena 700 Kč platí pouze do 2. 2. 2018. Po tomto termínu stojí kurz i při bezhotovostním převodu 1000 Kč, stejně jako při platbě v hotovosti na místě.

Výjimku mají pouze účastníci ze zahraničí, kteří mohou platit na místě 700 Kč vzhledem k vysokým mezinárodním bankovním poplatkům. Musí být však řádně přihlášeni nejpozději do 2. 2. 2018. Po tomto termínu je cena pro všechny zúčastněné 1000 Kč.

Po zaplacení kurzovného vás budeme závazně evidovat jako účastníka kurzu. Potvrzení o přijaté platbě zašleme pouze na vyžádání.

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce