Kurz I.

2.8.2017 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Další z úvodních kurzů Autopatie I.  Již tento první kurz vám umožní praktikování autopatie na základní úrovni, při léčení a stimulaci prány, vitální síly, u chronických dlouhodobých potíží, v akutních stavech, při samoléčbě. Po absolvování kurzu I. se můžete přihlásit na kterýkoliv další kurz Autopatie II. a následně na kurz III. Tyto navazující kurzy jsou určené k prohloubení znalostí a získání potřebných zkušeností pro řešení i obtížnějších případů.
Třetí vydání knihy Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii  (199 Kč) a šesté doplněné vydání učebnice kurzu, knihy Uzdrav se s autopatií (229 Kč), bude možné zakoupit na místě. Autopatická lahvička pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks). K dispozici bude i většina publikací z nakladatelství Alternativa.

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

  1. Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým Upanišádám (800 let před naším letopočtem) a objevují se v historii evropské homeopatie. Autopatie jako metoda práce s jemnými energiemi, spojujícími nás s Univerzem.
  2. Základy techniky samoléčby chronických, dlouhodobých problémů těla a mysli. Opakované podávání autopatického preparátu.
  3. Domácí příprava autopatického preparátu z vlastní tělesné nebo pránické informace léčené osoby.
  4. Analýza vyléčených  případů před tím „nevyléčitelných“ případů dlouhodobých chronických potíží (např. ekzémů, migrén, ulcerosní kolitidy ad.), postup léčby.
  5. Léčení akutních stavů.
  6. Autopatická detoxikace.
  7. Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicemi kurzu.

Termín: 25. 11. 2017  (sobota), 9 – 17 h (prezence od 8:30, polední pauza 13 – 14 h)

Přednáší : Mgr. Jiří Čehovský

Místo konání: Gymnázium Botičská 1, Praha 2 (mapa zde)

Dopravní spojení: metro B – stanice Karlovo náměstí, výstup směr Palackého nám., pak pěšky cca 8 min. Zastávka tramvaje Výtoň (tram č. 17, 3, 7, 2), nebo zastávka tramvaje Botanická zahrada (tram č. 24, 14, 18). Vyhledat dopravní spojení zde.
Parkování v okolí gymnázia možné na tzv. zelených zónách – o víkendu zdarma. Jedná se o oblast Albertova – viz mapka zde.

Cena kurzu: 700 Kč

Přihlášení na kurz uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře. E-mailem obdržíte vyrozumění, zda je na kurzu volné místo a následně můžete uhradit kurzovné.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 700 Kč  bezhotovostním převodem (ne vkladem v hotovosti – z toho není zřejmé kdo platbu posílá) na účet: 126893369/0800, variabilní symbol 2511 nebo složenkou typu C na adresu Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 17. 11. 2017. Cena 700 Kč platí pouze do 17. 11. 2017. Po tomto termínu stojí kurz i při bezhotovostním převodu 1000 Kč, stejně jako při platbě v hotovosti na místě.

Výjimku mají pouze účastníci ze Slovenska, kteří mohou platit na místě 700 Kč vzhledem k vysokým mezinárodním bankovním poplatkům. Musí být však řádně přihlášeni nejpozději do 17. 11. 2017. Po tomto termínu je cena pro všechny zúčastněné 1000 Kč.

Po zaplacení kurzovného se již nemusíte na kurz znovu hlásit, budeme vás závazně evidovat jako účastníka kurzu a již vám také  nebudeme zasílat potvrzení o přijaté platbě.

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce