Poradna

Vstupní konzultace se skládá z rozhovoru s poradcem, v němž klient vylíčí své potíže a problémy, především z hlediska svého subjektivního prožívání a hodnocení. Na základě těchto informací poradce doporučí  individuálně nejvhodnější postup při používání autopatického preparátu, který si klient zhotovuje v autopatické lahvičce sám doma, podle jednoduchého návodu. Autopatický preparát působí prostřednictvím individuální harmonizace a posílení vitální síly. Doplňkově mohou být někdy doporučeny i homeopatika nebo opatření zdravého životního stylu.

Kontrolní konzultace jsou při tomto celostním léčení chronických potíží nejčastěji odděleny delším časovým úsekem (týdny až měsíce) a jsou vždy dohodnuty při předchozí konzultaci. Klient si zapisuje svůj celkový vývoj a změny svého stavu a referuje o tom při kontrole. Podle toho poradce poskytne další doporučení. Mezi jednotlivými domluvenými konzultacemi jsou na přání klienta možné i dotazy k aktuálnímu vývoji stavu telefonem nebo e-mailem.

Bližší informace k technice autopatie najdete v knize Uzdrav se s autopatií. Autopatie v podstatě probíhá jako samoléčba, v níž však může být poradce velmi užitečným průvodcem.


V autopatické a homeopatické poradně působí tito poradci:

Mgr. Jiří ČehovskýJiří Čehovský foto 2

Homeopat, léčitel, objevitel metody, autor knih a učebnic, lektor kurzů. Více zde
IČ: 49670875

IMG_8351Ing. Jan Matyáš

Profesionální homeopat, vystudovaný chemik se specializací na potravinářskou problematiku. Absolvent Homeopatické akademie. Podílí se na vývoji homeopatického software HOMEO.  Přednáší na Homeopatické akademii a na kurzech autopatie.
IČ: 86567390

kryštof poradnaKryštof Čehovský

Profesionální poradce v oblasti autopatie, publikuje v časopisech tematicky zaměřených na alternativní způsoby léčby, autor kazuistik. Přednáší na kurzech autopatie. V minulosti působil jako kondiční trenér – licencovaný trenér fitness, kondiční specialista.
IČ: 01341006

4874-HOMEOPATIE PRAHA 01Marie Valášková

Profesionální homeopatka s dlouholetou praxí, fyzioterapeutka, absolventka Homeopatické akademie. Specializuje se zejména na léčbu ženských problémů včetně těhotenství, porodu ap. a léčbu pohybového aparátu. Přednáší na Homeopatické akademii. Publikovala v časopise Meduňka a pravidelně na serveru Homeopatie.cz
IČ: 71854339

Poradna se nachází na adrese Zbraslavské náměstí 461, Praha 5.
Mapu a dopravní spojení naleznete zde.

K návštěvě poradny se objednávejte telefonicky na čísle 257 922 591


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce