Poradna

Vstupní konzultace se skládá z rozhovoru s poradcem, v němž klient vylíčí své potíže a problémy, především z hlediska svého subjektivního prožívání a hodnocení. Na základě těchto informací poradce doporučí  individuálně nejvhodnější postup při používání autopatického preparátu, který si klient zhotovuje v autopatické lahvičce sám doma, podle jednoduchého návodu. Doplňkově mohou být někdy doporučeny i homeopatické léky nebo opatření zdravého životního stylu.

Kontrolní konzultace jsou při tomto celostním léčení chronických potíží nejčastěji odděleny delším časovým úsekem (týdny až měsíce) a jsou vždy dohodnuty při předchozí konzultaci. Klient si zapisuje svůj celkový vývoj a změny svého stavu a referuje o tom při kontrole. Podle toho poradce poskytne další doporučení. Mezi jednotlivými domluvenými konzultacemi jsou na přání klienta možné i dotazy k aktuálnímu vývoji stavu telefonem nebo e-mailem.

Bližší informace k technice autopatie najdete v knize Uzdrav se s autopatií. Autopatie v podstatě probíhá jako samoléčba, v níž však může být poradce velmi užitečným průvodcem.


V naší autopatické a homeopatické poradně působí:

cehovskyMgr. Jiří Čehovský

Homeopat, léčitel, objevitel metody, autor knih a učebnic, lektor kurzů. Více zde

IMG_8351Ing. Jan Matyáš

Profesionální homeopat, vystudovaný chemik se specializací na potravinářskou problematiku. Absolvent Homeopatické akademie, člen výboru Homeopatické společnosti.  Spolupracoval při vývoji homeopatického software HOMEO.  Přednáší na Homeopatické akademii a na kurzech autopatie.

kryštof poradnaKryštof Čehovský

Autopat, léčitel, licencovaný trenér fitness, sportovní a kondiční specialista.

4874-HOMEOPATIE PRAHA 01Marie Valášková

Profesionální homeopatka s dlouholetou praxí, fyzioterapeutka, absolventka Homeopatické akademie. Specializuje se zejména na léčbu ženských problémů včetně těhotenství, porodu ap. a léčbu pohybového aparátu. Přednáší na Homeopatické akademii. Publikovala pravidelně v časopise Meduňka a na serveru Homeopatie.cz

Poradna se nachází na adrese Zbraslavské náměstí 461, Praha 5.
Mapu a dopravní spojení naleznete zde.

K návštěvě poradny se objednávejte telefonicky na čísle 257 922 331


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce