Dvanáct let zkušeností

15.3.2015 | Mgr. Giovanni Sammartino | sammartino.giovanni@gmail.com

Příspěvek z konference Autopatie 2015

Uvedu jen tři případy, ačkoli jich mám v širším okruhu rodiny a známých víc, od malých dětí, které sotva prsknou do trychtýře lahvičky, až po babičku 80 let, která má radost ze života po SV (slina var) 1,5l 1x týdně a je ve velmi dobré kondici. Z každé metody jsem vybral jeden případ, nekomplikovaný, jednoduchý a úspěšný.

Počátky autopatie  – bez varu

Já, 2003 – potíže: cca 3x ročně antibiotika, angíny, záněty nosohltanu, záněty pravé kyčle, ječná zrna opakovaně na obou očích, akné, pocit suchého nosohltanu, chronický zánět mandlí – čepy, problém s očima, naměřeno půl dioptrie, bolesti kloubů.

AP slina 6 l, ohromný pocit přívalu energie, odstupu a nadhledu nad každodenními problémy, AUT podána v den nástupu zánětu nosohltanu, v té době horečka 39, večer, ráno 37, za 3 dny bylo po zánětu. Pak několik reverzních symptomů, účinek cca 3 měsíce, pak dvojnásobek vody 12 l, vždy jsem poznal, kdy zopakovat dvojnásobek, dostal jsem se až k 50 minutám pod pramenem ( nebo filtrem).

Všechny potíže vymizely během necelého roku, oči do 4 měsíců bez potíží.

Velký úraz páteře a hrudníku – pád na lyžích 2004, AUT  urychlila léčení, vyléčen bez následků.

Během opakování AUT s vyšším ředěním došlo k opakování reverzních symptomů: zánět nosohltanu a dutin, které samy odezněly po 2 -3 týdnech.

Až do roku 2010 bez zdravotních problémů.

Autopatie SV, DV, detoxikace

Žena 61 let, Sudekův syndrom, učebnicový případ sestupu zdraví „po schodech“.

Jako malá angíny 8-10 x do roka, několik let po sobě (antibiotika), v 17 operace krčních mandlí a angína se nikdy nevrátila, již nikdy neměla vysokou horečku. Zato se objevily omračující migrény, nervově labilní, ve 40 letech diagnostikována angína pektoris. Pak nádor ve skalní kosti s útlakem na oční nerv, 2x operace po 2 letech pro růst nádoru, ozařování, pak operace štítné žlázy.  Následuje v roce 2011 zlomenina zápěstí a rozvoj Sudekova syndromu. Po absolvování rehabilitace v Kladrubech přetrvávající bolesti a ztuhlost.

Autopatická lahvička:

1.  týden denně SV 1,5l

2.  týden SV 1,5l každý druhý den střídat s DV 1,5l

3.  a 4.  týden SV a DV po 3 dnech 1,5l

5.  až 8.  týden 1x týdně DV 3l střídat se SV 3l

9.  až 12.  týden  1x týdně DV 6l střídat se SV 6l

Již po týdnu zmizely omračující migrény a po dvou týdnech bolestivost zápěstí, cit a hybnost se vrátily v plném rozsahu.

 Prána 5

15 let, studentka gymnázia.

Poslední rok velmi často nemocná, prakticky po jakékoli zátěži bolest v krku, fleky na jazyku, bolest hlavy, únava, deprese.

Léčena homeopaticky, autopatie  SV, bez výrazného úspěchu.

Podána prána 5, 45 s pod filtrem (1,5 l), okamžitý vzestup energie, pocity sprchy energie až k pasu, chuť do života jako dřív, do týdne reverzní symptom – bolest v krku, za pár dnů zmizel, pak bolest hlavy,  která také zmizela, ihned začala trénovat 2x týdně oblíbené karate a 3 týdny byla bez potíží, nabitá energií, akné se zlepšilo o 60%, ustoupilo z čela, obličeje…. Po 4 týdnech relaps, týden upadající energie, deprese, bolest hlavy.

Prána 5 1l, opakující se pocit okamžitého přívalu energie, tentokrát až po dolní končetiny, příval chuti do života, radosti a inspirace (studuje klavír a výtvarný obor na ZUŠ), vše silněji než poprvé. Stále je ve vysoké zátěži, prakticky denně koníčky, do večera studium a domácí povinnosti. Je radostná, veselá, cítí, jak se vrací po 7 týdnech bývalá kondice (samozřejmě že je to také adaptací na fyz. zátěž v tréninku karate), dívá se na věci s nadhledem, nenervuje se z každé komplikace…

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce