Autopatie pro pokročilé (nový interaktivní formát)

5.10.2021 | Filip Čehovský | filip.cehovsky@alternativa.cz

Vážené a milé kolegyně i kolegové,

dovolte, abych vám představil novou formu našeho setkávání. Umožní nám získávat informace a zároveň diskutovat o filosofii toho co děláme, o názorech, dojmech, zkušenostech, pocitech, o našem životě s autopatií. Autopatie je sólová disciplína, a každý z nás zažil alespoň občas pocit jisté výlučnosti, oddělenosti od toho, co si lidé běžně říkají nebo co slyšíme v médiích. Ale tady se budeme setkávat ve svém „autopatickém“ prostředí, takže je vysoká pravděpodobnost, že si budeme rozumět a že bude o čem povídat.

Samozřejmě, mám na srdci pár věcí, které bych chtěl se zasvěcenci probrat hned při tomto prvním setkání. Bude hlavně o tom jak, kdy, proč, a v jakých situacích se osvědčuje střídání dvou nebo více druhů přípravy AP. V čem spočívá výhoda a někdy i nezbytnost těchto kombinovaných postupů. Jaké výsledky to přináší.

Aktivní účast formou dotazů, připomínek či vlastních zkušeností je vítána, ale není podmínkou, je možné jen poslouchat. Toto setkání je vlastně jakýmsi volným pokračováním dříve pořádaných „kurzů pro pokročilé“.

Systém večerních tříhodinových seminářů v programu Zoom se již osvědčil a věřím, že se při těchto setkáních uvidíme na internetu vícekrát ročně a možná časem i v kombinaci s osobní účastí.

Těším se na viděnou,

Jiří Čehovský

Termín: středa 10. 11. 2021, 18 – 21h

Lektor: Mgr. Jiří Čehovský

Seminář proběhne konferenční formou na internetu v programu Zoom. K účasti můžete použít počítač (s webkamerou a mikrofonem), tablet či mobilní telefon. Podrobné informace obdržíte po přihlášení.

Cena: 400 Kč

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře.

Poplatek 400 Kč uhraďte prosím bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 111011. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 5. 11. 2021.

Pro zahraniční platby ze zemí EU využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 111011. Poplatek je 15 euro. Pro platby z jiných zemí nás prosím kontaktujte.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Účastníkům zašleme e-mailem nejpozději dva dny před konáním semináře odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce