Jarní praktický seminář 2019

22.11.2018 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

5. – 7. 4. 2019, hotel Pod Zvičinou, Dolní Brusnice

Zveme vás na jarní pracovní seminář autopatie. V minulých letech si účastníci odnášeli mnoho poznatků a vysoko hodnotili jeho průběh i obsah.  Je to příležitost v klidu a beze spěchu probrat detailně případy “živé” či “papírové”, často patřící mezi ty obtížnější, nebo problémy či nové nápady a postupy, a to v kruhu lidí, praktikujících dlouhodobě a na vysoké úrovni.  Mnozí z účastníků přijíždějí pravidelně už řadu let. Je to jedinečná příležitost k diskusi a sdílení společné radosti z “nemožných” vyléčení, k nimž v autopatii dochází. K rozhovorům o tom, jak žijeme s autopatií. Opět budeme společně řešit vaše i naše případy, za osobní přítomnosti vašich klientů nebo bez nich (z papírového záznamu), bude o nich diskutováno a budou za účasti zkušených lektorů navržena řešení. Jarní seminář je praktickým výcvikem pro začátečníky, kde se rozvíjí znalost jak interpretovat výpověď konkrétního člověka, jak ji analyzovat, jaká doporučení podat z hlediska tří parametrů autopatie. Pro pokročilé představuje jedinečnou možnost setkat se s názory a zkušenostmi kolegů a uplatnit ty své, a to přímo nad případem. O každém kroku probíhá diskuze lektora s posluchači, kteří se mohou procesu analýzy případu aktivně zúčastnit a navrhovat řešení. Naše zkušenost ukazuje, že zde byla v minulosti navržena fungující řešení i u náročných případů chronických poruch a celkového rozladění.

Rodinný hotel Pod Zvičinou se nachází asi 10 km od Dvora Králové nad Labem, na svahu nejvyššího vrcholu regionu Podkrkonoší – Zvičiny (671 m n. m.). Již od konce 19. století bylo toto místo známé jako klimatické lázně – díky příznivému klimatu, svěžímu ovzduší a také pramenité vodě ze studánky. Mariánský pramen je podle pověsti léčivý. Voda z tohoto pramene je dnes v hotelu využívána jako hlavní zdroj pitné vody a je přímo z kohoutku vhodná pro přípravu autopatického preparátu. Hotel nabízí ubytování v čistých, jednoduše zařízených pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC). Kromě standardních jedno- až pětilůžkových pokojů (s možností přidání postýlky pro malé děti) zde naleznete také několik „rodinných“ pokojů pro 4 – 5 osob se dvěma oddělenými ložnicemi a společným sociálním zařízením. V celém areálu je dostupné bezplatné WiFi připojení.

Získání praktických dovedností a zkušeností z vedení případů absolvováním praktického semináře (ať už  tohoto jarního, nebo dvou oddělených jednodenních seminářů v Praze) je podmínkou k získání certifikátu a pro případné uvedení do mapy poradců na webových stránkách autopatie.cz.

Program semináře:

  • Praktické konzultace: Živé nebo “papírové” (ze záznamu) interview ve skupině pod vedením zkušeného odborníka. Posluchači mohou klást otázky, navrhovat řešení a vyjadřovat své názory, např. na základě předchozích zkušeností s podobnými případy, a spolupracovat při řešení případu. Každý účastník má možnost k takovému pohovoru přihlásit svého klienta, např. obtížnější případ, třeba i takový, který vykazoval komplikovaný nebo neuspokojivý vývoj. Tato skupinová konzultace je pro analyzovanou osobu bezplatná a může se k ní přihlásit i sám účastník semináře.
  • Analýza již odebraných „papírových“ či video případů s kontrolami, nejen z dílny přednášejících, ale zejména těch, které si sami přihlásíte a poskytnete je pro tento účel, například proto, abyste získali radu zkušenějších ke svému konkrétnímu případu.
  • Mgr. Čehovský a ing. Matyáš přednesou podrobné informace o svých nejnovějších zkušenostech a postupech, které používají při autopatické léčbě.
  • Informace o dalších metodách či opatřeních životního stylu, které mohou být doplňkově použity při autopatické léčbě.
  • Mgr. Čehovský opět něco řekne o filosofii, technice a smyslu toho, co děláme.
  • Možnost vzájemné diskuse s vedoucími semináře a dalšími poradci a účastníky nejen v průběhu výuky, ale i ve chvílích volna při neformálních odborných setkáních mimo hlavní program.

Organizační informace

Místo konání: hotel Pod Zvičinou, Dolní Brusnice 96, Bílá Třemešná, PSČ 544 72


Termín: 5. – 7. 4. 2019  (Pá – Ne)
Ubytování v pátek od 15 h.
Výuka bude probíhat v pátek 16 – 18:30 a 20 – 21:30, v sobotu 9 – 12:30 a 16 – 18:00, v neděli 9 – 13:00.
V neděli po obědě odjezd. Časy jsou orientační, vše bude upřesněno v dalších informacích, které rozešleme týden před jarním seminářem všem závazně přihlášeným účastníkům, kteří kurz v termínu uhradili.

Kurzovné : 2 100 Kč

Cena ubytování + plná penze  – 2 dny / 1 osoba:
2 lůžkový pokoj: 1 900 Kč
3 – 5 lůžkový pokoj: 1 780 Kč
Stravování: snídaně – formou bufetu, teplé a studené nápoje, oběd – polévka, hlavní chod, zeleninový bufet. Večeře – hlavní jídlo, zeleninový bufet. Možnost vegetariánské stravy.

Celkem uhraďte: 4 000 (případně 3 880 Kč), dle typu pokoje.

Přihlásíte se vyplněním této přihlášky (soubor ve wordu) a odesláním na e-mail: kurzy@autopatie.cz nebo poštou na adresu Alternativa, s.r.o., Zbraslavské nám. 461, 156 00 Praha 5. Informace o semináři na tel. čísle 257 922 591.
Vyplněnou závaznou přihlášku zašlete prosím co nejdříve, nejpozději do 28. 2. 2019, buď poštou nebo jako přílohu e-mailu. Přijetí Vaší přihlášky Vám bude potvrzeno mailem.

S sebou můžete vzít i rodinné příslušníky, kteří se nebudou účastnit semináře a uhradí pouze ubytování a stravu. Pokud s sebou budete brát někoho z rodiny nebo přátel, potřebujeme přihlášku velmi brzy, abychom vám zajistili požadovaný typ vhodného ubytování.

Úhradu proveďte nejpozději na účet: 2701365124/2010, VS 504, nebo složenkou na výše uvedenou adresu.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou přihlášku i platbu za kurz a pobyt, stáváte se účastníkem autopatického semináře a týden před konáním semináře vám zašleme program a konkrétní instrukce ke kurzu a pobytu.

 Věříme, že tento společně strávený víkend bude pro vás nejen užitečný, ale také příjemný.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce