Jarní praktický seminář autopatie 2023

15.2.2023 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

Víkendové pracovní soustředění v přírodě se bude konat již po dvanácté. Účastníci si vždy odnášeli mnoho poznatků a vysoko hodnotili jeho průběh i obsah. Je to příležitost v klidu a beze spěchu probrat detailně případy „živé“ či „papírové“, často patřící mezi ty obtížnější, nebo problémy či nové nápady, poznatky a postupy, a to v kruhu lidí, z nichž mnozí praktikují autopatii dlouhodobě a na vysoké úrovni.

Je to jedinečná příležitost k diskusi a sdílení společné radosti z „nemožných“ vyléčení, k nimž v autopatii dochází a o nichž si účastníci vyprávějí nejen v sále, ale také u večerního ohně. Seminář rovněž umožňuje společné rozjímání a hledání východisek nad případy komplikovanými a obtížnými a rozhovory o tom, jak žijeme s autopatií. Opět budeme společně řešit vaše i naše případy, za osobní přítomnosti vašich klientů nebo bez nich (ze záznamu), bude o nich diskutováno a budou za účasti zkušených lektorů navržena řešení. Jarní seminář je praktickým výcvikem rozvíjejícím znalost jak interpretovat výpověď konkrétního člověka, jak ji analyzovat, jaká doporučení podat z hlediska tří parametrů autopatie, jak pracovat s klientem. Pro pokročilé představuje možnost setkat se s názory a zkušenostmi kolegů a uplatnit ty své, a to přímo nad případem. O každém kroku probíhá diskuze lektora s posluchači, kteří se mohou procesu analýzy případu aktivně zúčastnit. Naše zkušenost ukazuje, že zde byla v minulosti navržena fungující řešení i u náročných případů chronických poruch a celkového rozladění.

Pro studenty on-line je to také zvláštní příležitost potkat studijní kolegy a lektory nejen jako  obrázek na displeji, ale naživo a zblízka.

Účast se započítává pro účel vydání absolventského certifikátu jako jeden cyklus dvoudílného pracovního semináře online.

Hotel Samechov se nachází v krásném regionu Posázaví, v okrese Benešov nedaleko obce Chocerady. Hlavní část hotelu je umístěna v prvorepublikové vile, která byla kompletně zrekonstruovaná. Modernizován byl i celý areál hotelu.  Je možné se ubytovat v nově vybavených jednolůžkových, 2dvouůžkových i vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani bezbarierový pokoj a možnost oddělených lůžek.
Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Sázavy, k dispozici je vlastní přístup do vody. U řeky je možno relaxovat na rozlehlé louce. Sportovněji založení jedinci mohou využít venkovní sportoviště (nohejbal, volejbal, atd.), nebo si zahrát stolní tenis. V hotelu je také sauna a biliár. Wifi připojení je dispozici v celém hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma. Velkou výhodou pro ty, kdo nemohou přijet autem je, že do hotelu dojdete pěšky z vlakové stanice Samechov. Hotel Samechov je ekologický hotel. Topení a ohřev TUV je prostřednictvím tepelných čerpadel a solárních panelů a pitná voda je z vlastních zdrojů.

Lektoři: Mgr. Jiří Čehovský, Ing. Jan Matyáš, Andrea Ettensperger, MSc.

Organizační informace

Místo konání: hotel Samechov, Samechov č. 50, 247 24, Chocerady

Termín: 19. – 21. 5. 2023 (pá – ne)

Kurzovné: 2 500 Kč

Přihláška na seminář:
Vyplněnou závaznou přihlášku na seminář zašlete prosím co nejdříve, nejpozději do 15. 4. 2023, na e-mail dagmar.hegarova@alternativa.cz. Přijetí Vaší přihlášky Vám bude potvrzeno mailem. Úhradu za seminář ve výši 2 500 Kč proveďte nejpozději do 15. 4. 2023 převodem na účet: 2701365124/2010, VS 1905.
Jakmile od vás obdržíme vyplněnou přihlášku i platbu za kurz, stáváte se účastníkem praktického semináře.

Výuka bude probíhat v pátek 16 – 18:30 a 20 – 21:30, v sobotu 9 – 12:30 a 16 – 18:30 h, v neděli 9 – 12:30. V neděli po obědě odjezd. V případě pěkného počasí v sobotu večer plánujeme společné posezení u ohýnku.
Časy jsou orientační, vše bude upřesněno v dalších informacích, které rozešleme týden před seminářem.

Rezervace ubytování:
Pro rezervaci ubytování kontaktujte co nejdříve recepci hotelu a upřesněte své případné požadavky – např. o jaký typ pokoje máte zájem, v případě, že chcete být ubytovaní s rodinou nebo s dalším účastníkem semináře apod. Jedete-li sám/a, počítejte s tím, že můžete být ubytován/a s dalším účastníkem semináře (pokud si nebudete hradit samostatný pokoj).
Kontakt na hotel: rezervace@samechov.cz, tel.: 731 549 661. Při rezervaci ubytování uveďte: Jarní seminář autopatie (19. – 21. 5. 2023).
Úhradu za ubytování a stravu uskutečníte na místě v hotelu.

Cena ubytování s plnou penzí  – za 2 dny / 1 osoba:
Jednolůžkový pokoj: 3 740 Kč
Dvoulůžkový pokoj: 2 790 Kč
Třílůžkový pokoj: 2 533 Kč
Stravování: snídaně – formou bufetu, teplé a studené nápoje, oběd – polévka, hlavní chod. Večeře – hlavní jídlo. Možnost vegetariánské stravy.

Těšíme se na společné setkání.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce