Konference Autopatie 2019

15.10.2018 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Cesta k vyšším úrovním zdraví

Již pojedenácté se sejdeme, abychom si navzájem pověděli o svých zkušenostech s praktikováním autopatie. Abychom sdíleli naše prohlubující se poznání oboru léčby, který má schopnost zlepšovat a odstraňovat i poruchy zdraví, jinak považované za trvalé, ale také mění k lepšímu životy lidí a jejich “životní pocit”  –  jak potvrdilo také deset předchozích konferencí, pořádaných každoročně od roku 2009.

Každý další případ chronických (tzv. “nevyléčitelných”) poruch řešených autopatií, ať už u sebe nebo u jiných, nás posouvá na cestě poznání. Sdílením zkušeností na konferencích pomáháme budovat něco, co v dnešním světě pravděpodobně nemá obdobu – praktický, nezávislý a jednoduchý systém mírnění a odstraňování utrpení.

Přijďte i vy, přihlaste a předneste svůj příspěvek o léčení sebe či někoho jiného, nebo jako většina přítomných jen poslouchejte a zúčastněte se případně diskuze. Tyto konference byly v minulosti jejich účastníky hodnoceny nejen jako poučné, rozšiřující naše poznání, ale také jako povznášející, dodávající energii, radost, dobrou náladu a větší sílu překonávat překážky.

Na konferenci 2019 se prvně setkáme také s příspěvky zahraničních, anglicky hovořících poradců, s českým překladem.

Témata referátů: Popisy konkrétních léčených případů, informace o jejich vstupním stavu, o volbě techniky zhotovení AP, o volbě potence a dávkování, o časovém vývoji případu. O různých přístupech a strategiích v různých konkrétních podmínkách. Názory, pocity a dojmy. Zvládání buď jednoduchých nebo i obtížných a složitých případů dlouhodobých či akutních problémů. Mezi nejpřínosnějšími bývají případy léčení sebe sama nebo blízkých osob. A samozřejmě, zprávy o tom, co se podařilo v poradenské profesionální praxi. V referátu stačí přednést své záznamy o vývoji případu. Není nutný žádný řečnický či spisovatelský výkon. Stačí holá fakta. Velmi poučné mohou být i referáty o tom, jak se dál vyvíjejí případy již prezentované na konferencích v minulosti (se stručným připomenutím obsahu minulého referátu).

Téma příspěvku s krátkým popisem obsahu a s odhadem jeho délky zašlete pořadateli co možná nejdříve, nejpozději do 6. 1. 2019. Vítány jsou referáty odevzdané v písemné formě (není nutné), ty pak mohou být publikovány na Autopatie.cz. Délka referátu může být od pěti do šedesáti minut.

Věřím, že konference 2019 proběhne ve stejně nádherné pracovní a přátelské atmosféře jako ty minulé. Těším se na setkání s vámi, na vaše zkušenosti a názory, na to, že se opět uvidíme.

Mgr. Jiří Čehovský

Organizační informace

Termín: sobota 2. 2. 2019 od 9 do 18 h (polední přestávka: 13 – 14 h), prezence účastníků od 8 hodin

Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál.

Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT.
Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových zónách, o víkendu zdarma.

Cena: 900 Kč (pro účastníky, jejichž referát bude zařazen na program, je účast zdarma)

V ceně konference je zahrnuto občerstvení a nápoje podávané formou rautu (2 teplé nápoje, voda, sladké pečivo, oběd)

Každý účastník konference od nás dostane jako vždy malý dárek. Pro účastníky konference budou k dispozici autopatické lahvičky s mimořádnou slevou 20 %, tzn. 550 Kč za kus, a to při nákupu již od jednoho kusu.

Přihlášku na konferenci zašlete prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail kurzy@autopatie.cz, nebo se můžete přihlásit telefonicky na čísle 257 922 591. Obdržíte vyrozumění o vaší registraci a následně můžete provést platbu bezhotovostním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 202 (případně složenkou typu C na adresu Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5). Prosíme, abyste neskládali na náš účet platbu v hotovosti (ať již na poště nebo v bance) – nemůžeme ji pak identifikovat, neboť se na našem výpisu z účtu neobjeví vaše jméno. Pokud si přejete zaslat daňový doklad, uveďte toto v přihlášce a zároveň pošlete fakturační údaje. Po úhradě kurzovného vám následně daňový doklad bude zaslán.

Platbu zašlete tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 25. 1. 2019. Při  event. přihlášení se po 25. 1.  provedete úhradu až na místě v hotovosti, cena je pak 1100 Kč a v ceně již nebude zahrnuto občerstvení. Účastníci ze zahraničí uhradí 36 euro na eurový účet 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno.

Pokud se rozhodnete přednést svůj referát, zašlete nejpozději do 6. 1. 2019 jeho stručný popis s odhadem jeho délky v minutách (nebo kompletní referát) na adresu: kurzy@autopatie.cz. Doporučený rozsah referátu je 5 až 60 minut. Vyrozumění o zařazení Vašeho příspěvku do programu Vám včas zašleme. Zvláště vítány jsou kompletní referáty v písemné podobě zaslané předem (e-mailem).

Těšíme se na viděnou.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce