Konference Autopatie 2020

8.11.2019 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Umění navracet zdraví

Již podvanácté se sejdeme, abychom si navzájem povídali o tom, jak se autopatie vyvíjí v našich praxích, abychom se navzájem poučili a mohli pak ještě efektivněji řešit své případy. Budeme sdílet naše zkušenosti, prohlubující poznání celostního oboru, který má schopnost zlepšovat a odstraňovat také poruchy zdraví, jinak považované za trvalé. Naše setkání bude o tom, jak měnit k lepšímu životy lidí.

Sdílením zkušeností na konferencích pomáháme rozvíjet něco, co v dnešním světě pravděpodobně nemá obdobu – praktický, nezávislý a jednoduchý systém mírnění a odstraňování utrpení.

Přijďte i vy. Přihlaste a předneste svůj příspěvek o léčení sebe či někoho jiného. Nebo, jako většina přítomných, jen poslouchejte. Můžete se zúčastnit veřejné diskuze. Můžete s kolegy diskutovat také v předsálí, u kávy nebo při obědě. Tyto konference byly jejich účastníky hodnoceny nejen jako poučné, rozšiřující naše odborné znalosti, ale také jako povznášející, dodávající energii, radost, dobrou náladu a větší sílu překonávat překážky.

Témata referátů: Popisy konkrétních léčených případů, informace o jejich vstupním stavu, o volbě techniky zhotovení AP, o volbě potence a dávkování, o časovém vývoji případu. O různých přístupech a strategiích v různých konkrétních podmínkách. Názory, pocity a dojmy. Zvládání buď jednoduchých nebo i obtížných a složitých případů dlouhodobých či akutních problémů. Mezi nejpřínosnějšími bývají případy léčení sebe sama nebo blízkých osob. A samozřejmě, popisy toho, co se podařilo v poradenské profesionální praxi. V referátu stačí přednést své stručné záznamy o vývoji případu. Není nutný žádný řečnický či spisovatelský výkon. Stačí holá fakta. Velmi poučné mohou být i referáty o tom, jak se dál vyvíjely případy již prezentované na konferencích v minulosti (se stručným připomenutím obsahu minulého referátu).

Věřím, že konference 2020 proběhne ve stejně nádherné pracovní a přátelské atmosféře jako těch jedenáct minulých. Těším se na setkání s vámi, na vaše zkušenosti a názory, na to, že se opět uvidíme.

Mgr. Jiří Čehovský

 

Organizační informace

Termín: sobota 1. 2. 2020 od 9 do 18 h (polední přestávka: 13 – 14 h), prezence účastníků od 8 hodin

Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál.

Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT.
Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových zónách, o víkendu zdarma.

Cena: 1000 Kč (účastníci, jejichž referát bude zařazen na program, mají konferenci zdarma)
V ceně konference je zahrnuto občerstvení a nápoje podávané formou rautu (2 teplé nápoje, voda, pečivo, oběd)

Každý účastník konference od nás dostane jako vždy malý dárek. Pro účastníky budou k dispozici autopatické lahvičky se speciální konferenční slevou.

Přihlášku na konferenci zašlete prostřednictvím níže uvedeného formuláře nebo na e-mail kurzy@autopatie.cz, nebo se můžete přihlásit telefonicky na čísle 257 922 591. Obdržíte vyrozumění o vaší registraci a následně můžete provést platbu bezhotovostním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 102 (případně složenkou typu C na adresu Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, 156 00 Praha 5). Prosíme, abyste neskládali na náš účet platbu v hotovosti (ať již na poště nebo v bance) – nemůžeme ji pak identifikovat, neboť se na našem výpisu z účtu neobjeví vaše jméno. Pokud si přejete zaslat daňový doklad, uveďte toto v přihlášce a zároveň pošlete fakturační údaje. Po úhradě kurzovného vám následně daňový doklad bude zaslán.

Účastníci ze zahraničí uhradí 40 euro na eurový účet 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno. Tento účet je pouze pro platby v eurech.

Platbu zašlete tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 20. 1. 2020. Při  event. přihlášení se po 20. 1. je možné provést úhradu na místě v hotovosti, cena je pak 1100 Kč a v ceně již nebude zahrnutý oběd a občerstvení.

Pokud se rozhodnete přednést svůj referát, zašlete nejpozději do 31. 12. 2019 jeho stručný popis s odhadem jeho délky v minutách (nebo kompletní referát) na adresu: kurzy@autopatie.cz
Doporučený rozsah referátu je 5 až 60 minut. Vyrozumění o zařazení Vašeho příspěvku do programu Vám včas zašleme. Zvláště vítány jsou kompletní referáty v písemné podobě zaslané předem (e-mailem).

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce