Konference Autopatie 2022

22.11.2021 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Vážení a milí, kolegyně i kolegové,

čas jde svým tempem a přináší nám mezi jiným také každoroční příležitost podělit se s ostatními o zkušenosti, získané v autopatii za uplynulé období. Naše konferenční setkání bude již podruhé virtuální, na internetu, takže nebudeme mít možnost potřást si navzájem rukou, ale o to větší bude šance popovídat si o tom, co je nového v našem oboru (kde je vždy něco nového). Videokonferenční software nám umožňuje bez překážek diskutovat. To býval v sálech trochu problém – když měl někdo dotaz k přednesenému referátu nebo chtěl říci nějakou vlastní zkušenost k probíranému tématu, musel zvednout ruku, čekat až bude vyzván, protlačit se k mikrofonu… V internetové verzi jenom klikneme a už mluvíme.  Je ale možné sledovat příspěvky s vypnutým mikrofonem a kamerou, dělat si poznámky a v soukromí svého domova srkat oblíbený nápoj.

Doba nám přináší stále víc příležitostí, jak uplatnit autopatii, v poradenství i při svépomoci. Bývá radostné sdílet uvědomění, že nejsme jen hmota, ale že je v každém z nás také vyšší organizační princip, zvaný životní síla, prána, o který lze pečovat tak, aby posiloval naši harmonii a štěstí.

Takže zkušenosti, úvahy, názory – sem s nimi! Promýšlejte své příspěvky, projděte si své poznámky. Načrtněte si svůj projev a pošlete nám ho buď hotový, nebo jeho stručný obsah s odhadem délky. Vítaný rozsah příspěvku je od 5 do 45 minut a cokoliv mezi tím. Může se jednat i o drobné zkušenosti. Obohaťte ostatní a přispějte k rozvoji oboru. Neuděláme-li to my, neudělá to nikdo jiný.

Věřím, že bude toto čtrnácté setkání stejně přínosné a povznášející, jako byla ta minulá.

Mgr. Jiří Čehovský

Organizační informace

Termín: sobota 26. 2. 2022 od 9 do 16 h (12 – 13 h polední přestávka)

Konference proběhne online přes internet prostředníctvím videokonferenční aplikace Zoom. K účasti můžete použít počítač, tablet či mobilní telefon.

Cena: 800 Kč (účastníci, jejichž referát bude zařazen na program, mají konferenci zdarma)

Přihlášku na konferenci zašlete prostřednictvím níže uvedeného formuláře, nebo se můžete přihlásit telefonicky na čísle 257 922 591. Následně můžete uhradit kurzovné.
Platbu zašlete na účet č. 2701365124/2010, variabilní symbol 112602 tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 18. 2. 2022.

Účastníci ze zahraničí uhradí 30 EUR na eurový účet 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte Vaše jméno. Tento účet je pouze pro platby v eurech. Pro platby ze zemí mimo EU nás prosím kontaktujte.

Dva dny před konáním konference obdržíte e-mailem podrobné informace s odkazem, přes který se připojíte.

Pokud se rozhodnete přednést svůj referát, zašlete nejpozději do 10. 1. 2022 jeho stručný popis s odhadem jeho délky v minutách nebo ještě lépe kompletní referát na adresu: kurzy@autopatie.cz. Vyrozumění o zařazení Vašeho příspěvku do programu Vám včas zašleme.

Těšíme se na viděnou

Za Alternativu
Ing. Dagmar Hegarová

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce