Kurz autopatie pro pokročilé

18.7.2018 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Pravidelně pořádaný listopadový seminář, seznamující s novými poznatky rozvíjejícího se oboru. Je určen těm, kteří praktikují autopatii a řeší své případy.

Termín konání: 3. 11. 2018 (sobota), 9 – 17 h, prezence účastníků od 8 h

Přednášející: Mgr. Jiří Čehovský, Mgr. Veronika Kučerová, Ing. Jan Matyáš

Program:

Mgr. Veronika Kučerová: Autopatie v psychoterapii. Voda, jako nositelka informace a života.

Mgr. Jiří Čehovský:  Prána – preparát ze 7. čakry. Účinky  na mentální, tělesnou, energetickou, emoční  a jemnohmotnou oblast. Jak pracovat se stupněm ředění, způsobem aplikace, jak často a kdy  podávat.  Čeho lze dosáhnout. Kde lze chybit. Střídání Prána 5 a preparátu z fyzické informace. Případy z praxe a nové zkušenosti.

Emoční a mentální potíže řešené preparátem z informace z fyzického těla, ze sliny, dechu, autonosody. Jaký preparát na jaký druh potíží se nejvíce osvědčil, potence dávkování atp.

Ing. Jan Matyáš: Systematický postup při  vedení  případů. Jak dosahovat výsledků a udržovat a prohlubovat zlepšení.

Místo konání: ČVUT, Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6 , kongresový sál.

Dopravní spojení: metrem A do stanice Dejvická, pak tramvají do zastávky Thákurova (jedna zastávka), nebo nahoru po Evropské pěšky – cca 10 minut chůze. Ulice Thákurova se nachází po pravé straně, kolmo na ulici Evropskou. U vchodu do Masarykovy koleje jsou vlajky Evropské unie a ČVUT.
Pro automobilisty je možné parkování v okolních ulicích v omezené míře na tzv. fialových (značených bíle) zónách, o víkendu zdarma.

Cena: 800 Kč. Platba na místě při prezenci.

Na kurz je nutné se předem přihlásit pomocí níže uvedeného formuláře, případně e-mailem na kurzy@autopatie.cz nebo telefonicky na čísle 257 922 591. Následně obdržíte zprávu, zda je volné místo a zda jste na kurz zaregistrován/a.

Budou jako vždy k dispozici autopatické lahvičky, které budete moci zakoupit s jednotnou slevou 15 % ( již od 1 ks). K dispozici bude i většina publikací z nakladatelství Alternativa.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce