Kurz pro pokročilé (online přenos nebo osobní účast)

25.9.2020 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Každoročně pořádaný listopadový seminář, seznamující s novými poznatky rozvíjejícího se oboru. Je určen těm, kteří praktikují autopatii a řeší své případy. Diskuze s přednášejícími  on-line formou chatu na libovolná témata. Otázky a odpovědi. Tentokrát se nesejdeme ve velkém sále, ale na internetu.

 

PROGRAM

Mgr. Jiří Čehovský: Autopatie – metoda i filosofie pro těžké časy; Restart, aneb co dělat, když případ nepostupuje kupředu, kasuistiky a situace, včetně obecných závěrů; Autopatie a vysoký věk, specifika, případy; Pár drobných tipů k podávání AP.

Kryštof Čehovský: Nová technika střídavého podávání  AP s pozoruhodnými výsledky  a příklady konkrétního použití.

MUDr. Tomáš Lebenhart: Kombinace autopatie s dalšími  jemnými přístupy k léčbě. Případy: Dítě se zduřelou nosní mandlí; CHOPN, nosní polypy, ztráta čichu, poruchy nálady; Porucha krvetvorby; 2x polymorbitida s dominancí kloubních symptomů

Ing. Jan Matyáš: Univerzální postupy v porovnání s individuálně nastavenými parametry autopatie v konkrétních případech – kdy co použít. Nové poznatky z praxe.

 

Zúčastnit se můžete dvěma způsoby:

  • Online – prostřednictvím živého přenosu tohoto kurzu přes internet. Seminář můžete tímto způsobem sledovat z pohodlí vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi. Tato forma se osvědčila na kurzech autopatie i na přednáškách Homeopatické akademie, které rovněž pořádáme. Ušetří vám mj. čas i cestovní náklady.
  • Osobně – kurz se koná v Alternativě, Praha 5 – Zbraslav. Počet účastníků je omezen a pohybuje se mezi 0 – 30 účastníků dle momentálních nařízení vlády. (V záběru živého přenosu jsou pouze lektoři nikoliv přítomní účastníci.)

Autopatickou lahvičku bude možné zakoupit na místě, nebo pro vzdálené účastníky v našem e-shopu. Autopatická lahvička bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks). Tato sleva se vztahuje též na vzdálené účastníky kurzu, kteří uskuteční objednávku v e-shopu v den konání kurzu (sleva se nesčítá s množstevními slevami). Nebude též účtováno poštovné.

Termín: sobota 7. 11. 2020, 9–16 h (polední pauza 12 – 13 h)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský, Ing. Jan Matyáš, MUDr. Tomáš Lebenhart, Kryštof Čehovský

Místo konání: Zbraslavské náměstí 461, Praha 5 – Zbraslav. Mapa zde. Dopravní spojení: autobus č. 129, 241, 318, 314, 338, 390, 361 ze stanice metra B Smíchovské nádraží do zastávky Zbraslavské náměstí, nebo autobus č. 165 ze stanice metra C Opatov. Přesné spojení můžete vyhledat zde.

Cena kurzu: 800 Kč

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme mailem nejpozději 2 dny před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.
Pokud máte zájem o osobní účast na místě přednášky, zarezervujte si místo pomocí této online tabulky. Maximální počet míst je vyznačen barevně, může se měnit v závislosti na vládních nařízeních. Svoji účast můžete pomocí tohoto formuláře kdykoliv změnit z osobní na online či opačně, pokud to dovoluje dostupná kapacita. Vždy to prosím změňte v uvedené tabulce, aby se na Vaše místo mohl případně přihlásit jiný zájemce.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bezhotovostním převodem (ne vkladem v hotovosti – z toho není zřejmé kdo platbu posílá) na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 110711. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 30. 10. 2020.

Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 110711. Kurzovné je 30 euro.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

PřihláškaSvědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce