Kurz I.

29.3.2021 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Autopatie se používá při léčení chronických dlouhodobých potíží i akutních stavů a působí prostřednictvím stimulace prány, vitální síly. Kurz Autopatie I. vám umožní práci na sobě a s blízkými lidmi, či praktikování autopatie v léčitelské praxi. Již po absolvování kurzu I. získáte znalosti, které můžete ihned uplatnit při léčbě. Navazující kurzy II. a III. jsou určené k prohloubení znalostí a získání potřebných zkušeností pro řešení i obtížnějších případů.

Seminář proběhne jako živý přenos přes internet, prostřednictvím služby YouTube Live.
Můžete ho tedy velmi jednoduše sledovat z pohodlí vašeho domova či odjinud, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Není třeba nic instalovat, před začátkem kurzu obdržíte e-mailem odkaz, na který stačí kliknout. Pomocí chatu můžete klást písemné otázky lektorovi a komunikovat s ostatními účastníky.

Učebnici kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickou lahvičku pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude možné zakoupit v našem e-shopu. Autopatická lahvička bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks).
Tato sleva se vztahuje na účastníky kurzu, kteří uskuteční objednávku v den konání kurzu (sleva se nesčítá s množstevními slevami). Nebude též účtováno poštovné. V průběhu kurzu obdrží účastníci kurzu na svůj email odkaz, ze kterého bude možné lahvičky se slevou objednat.

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

  1. Základy techniky autopatie při léčení chronických, dlouhodobých problémů těla a mysli. Pravidla související s používáním autopatického preparátu.
  2. Samostatná domácí příprava autopatického preparátu z vlastní tělesné nebo pránické informace léčené osoby.
  3. Stanovení tří parametrů autopatického působení.
  4. O tom, jak praktikovat autopatii: Vstupní rozhovor, sledování případu, kontroly. Analýza vyléčených  případů před tím „nevyléčitelných“ dlouhodobých chronických potíží (např. ekzémů, migrén, astmatu, ulcerosní kolitidy ad.).
  5. Akutní stavy.
  6. Autopatická detoxikace. Příprava autopatického preparátu z čaker.
  7. Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicemi kurzu.
  8. Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým Upanišadám a objevují se v historii evropské homeopatie. Autopatie jako metoda práce s jemnými energiemi, spojujícími nás s Univerzem.
  9. Otázky a odpovědi.

Termín: sobota 12. 6. 2021, 9–16 h (polední pauza 12–13 h)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský, Kryštof Čehovský

Cena kurzu: 800 Kč

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme mailem nejpozději  den před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.
Pokud máte zájem o osobní účast na místě přednášky, zarezervujte si místo pomocí této online tabulky. Maximální počet míst je vyznačen barevně, může se měnit v závislosti na vládních nařízeních. Svoji účast můžete pomocí tohoto formuláře kdykoliv změnit z osobní na online či opačně, pokud to dovoluje dostupná kapacita. Vždy to prosím změňte v uvedené tabulce, aby se na Vaše místo mohl případně přihlásit jiný zájemce.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 111206. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 4. 6. 2021.

Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 111206. Kurzovné je 30 euro.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce