Kurz I. (online přenos nebo osobní účast)

24.6.2020 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Autopatie se používá při léčení chronických dlouhodobých potíží i akutních stavů a působí prostřednictvím stimulace prány, vitální síly. Kurz Autopatie I. vám umožní práci na sobě a s blízkými lidmi, či praktikování autopatie v léčitelské praxi. Již po absolvování kurzu I. získáte znalosti, které můžete ihned uplatnit při léčbě. Navazující kurzy II. a III. jsou určené k prohloubení znalostí a získání potřebných zkušeností pro řešení i obtížnějších případů.

Zúčastnit tohoto kurzu se můžete dvěma způsoby:

 1. Osobně na přednášce konané v Praze na Zbraslavi. Počet účastníků je omezen.
 2. Prostřednictvím živého přenosu přes internet. Seminář můžete sledovat z pohodlí Vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi.
  Tato forma je již vyzkoušena, oblíbena a velmi se osvědčila na přednáškách Homeopatické akademie, které rovněž pořádáme. Ušetří vám čas i cestovní náklady, přičemž nesnižuje vzdělávací hodnotu semináře.

Učebnici kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickou lahvičku pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude možné zakoupit na místě, nebo pro vzdálené účastníky v našem e-shopu. Autopatická lahvička bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks). Tato sleva se vztahuje též na vzdálené účastníky kurzu, kteří uskuteční objednávku v e-shopu v den konání kurzu (sleva se nesčítá s množstevními slevami). Nebude též účtováno poštovné.

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

 1. Základy techniky autopatie při léčení chronických, dlouhodobých problémů těla a mysli. Pravidla související s používáním autopatického preparátu.
 2. Samostatná domácí příprava autopatického preparátu z vlastní tělesné nebo pránické informace léčené osoby.
 3. Analýza vyléčených  případů před tím „nevyléčitelných“ dlouhodobých chronických potíží (např. ekzémů, migrén, astmatu, ulcerosní kolitidy ad.), postup léčby.
 4. Stanovení tří parametrů autopatického působení.
 5. Akutní stavy.
 6. Autopatická detoxikace. Příprava autopatického preparátu z čaker.
 7. Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicemi kurzu.
 8. Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým Upanišadám a objevují se v historii evropské homeopatie. Autopatie jako metoda práce s jemnými energiemi, spojujícími nás s Univerzem.
 9. Otázky a odpovědi.

Termín: sobota 12. 9. 2020, 9–16 h (polední pauza 12 – 13 h)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský

Místo konání: Zbraslavské náměstí 461, Praha 5 – Zbraslav. Mapa zde. Dopravní spojení: autobus č. 129, 241, 318, 314, 338, 390, 361 ze stanice metra B Smíchovské nádraží do zastávky Zbraslavské náměstí, nebo autobus č. 165 ze stanice metra C Opatov. Přesné spojení můžete vyhledat zde.

Cena kurzu: 800 Kč

 1. Přihlášení k účasti přes internet uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme mailem nejpozději 2 dny před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.
 2. Pokud máte zájem o osobní účast na místě přednášky, využijte též níže uvedený formulář a do poznámky uveďte “osobní účast”. Následně budete vyrozuměni, zda je ještě volné místo. Pak teprve uhradíte kurzovné.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bezhotovostním převodem (ne vkladem v hotovosti – z toho není zřejmé kdo platbu posílá) na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 111209. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 10. 7. 2020.

Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 111209. Kurzovné je 30 euro.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce