Kurz I.

13.9.2021 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Kurz Autopatie I. vám umožní práci na sobě a s blízkými lidmi, či praktikování autopatie v profesionální praxi. Již po absolvování kurzu I. získáte znalosti, které můžete ihned uplatnit. Navazující kurzy II. a III. jsou určené k prohloubení znalostí.

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

  • Základy autopatie. Pravidla, která je nutno znát pro úspěšné praktikování.
  • Stanovení individuálních parametrů autopatického působení.
  • O tom, jak praktikovat autopatii: Vstupní rozhovor, sledování případu. Analýza konkrétních případů dlouhodobých disharmonií.
  • Autopatie z čaker.
  • Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicí kurzu.
  • Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým upanišadám a objevují se v historii buddhismu a evropské homeopatie. Autopatie jako metoda zlepšující naše spojení se Zdrojem životní síly.
  • Otázky a odpovědi.

Zúčastnit se můžete dvěma způsoby:

  • Distančně (online) – prostřednictvím živého přenosu přes internet využitím služby YouTube Live. Seminář můžete sledovat velmi jednoduše z pohodlí vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Není třeba nic instalovat, před začátkem kurzu obdržíte e-mailem odkaz, na který stačí kliknout. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi a komunikovat s ostatními účastníky.
  • Prezenčně (osobně) – kurz se koná v Alternativě, Praha 5 – Zbraslav. Počet účastníků je omezen, místo je potřeba si rezervovat.

Termín: neděle 28. 11. 2021, 9–16 h (polední pauza 12–13 h)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský, Kryštof Čehovský

Cena kurzu: 800 Kč

Místo konání: Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, Praha. Mapa zde.

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme e-mailem nejpozději dva dny před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 112811. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 19. 11. 2021.

Pro zahraniční platby ze zemí EU využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 112811. Kurzovné je 30 euro. Pro platby z jiných zemí nás kontaktujte.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce