Kurz I.

19.7.2019 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Autopatie se používá při léčení chronických dlouhodobých potíží i akutních stavů a působí prostřednictvím stimulace prány, vitální síly. Kurz Autopatie I. vám umožní práci na sobě a s blízkými lidmi, či praktikování autopatie v léčitelské praxi.  Již po absolvování kurzu I. získáte znalosti, které můžete ihned uplatnit při léčbě. Navazující kurzy II. a III. jsou určené k prohloubení znalostí a získání potřebných zkušeností pro řešení i obtížnějších případů.
Učebnici kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickou lahvičku pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude možné zakoupit na místě. Autopatická lahvička bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks).

Z obsahu kurzu Autopatie I.:

  1. Základy techniky autopatie při léčení chronických, dlouhodobých problémů těla a mysli. Pravidla související s používáním autopatického preparátu.
  2. Samostatná domácí příprava autopatického preparátu z vlastní tělesné nebo pránické informace léčené osoby.
  3. Analýza vyléčených  případů před tím „nevyléčitelných“ dlouhodobých chronických potíží (např. ekzémů, migrén, ulcerosní kolitidy ad.), postup léčby.
  4. Stanovení tří parametrů autopatického působení.
  5. Akutní stavy.
  6. Autopatická detoxikace. Příprava autopatického preparátu z čaker.
  7. Jak pracovat s knihami o metodě, s učebnicemi kurzu.
  8. Filosofické a historické základy metody, jejíž kořeny sahají k indickým Upanišadám a objevují se v historii evropské homeopatie. Autopatie jako metoda práce s jemnými energiemi, spojujícími nás s Univerzem.
  9. Otázky a odpovědi.

Termín: 9. 11. 2019  (sobota), 10 – 18 h (prezence od 9:30, polední pauza 13 – 14 h)

Přednáší : Ing. Jan Matyáš

Místo konání: Hradec Králové, VOŠZ a SZŠ, Komenského 234

Cena kurzu: 800 Kč

Přihlášení na kurz uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře. E-mailem obdržíte vyrozumění, zda je na kurzu volné místo a následně můžete uhradit kurzovné.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč  bezhotovostním převodem (ne vkladem v hotovosti – z toho není zřejmé kdo platbu posílá) na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 911. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 1. 11 2019. Cena 800 Kč platí pouze do 1. 11. 2019. Po tomto termínu stojí kurz i při bezhotovostním převodu 1000 Kč, stejně jako při platbě v hotovosti na místě.
Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 911. Kurzovné je 32 euro.
Po zaplacení kurzovného se již nemusíte na kurz znovu hlásit, budeme vás závazně evidovat jako účastníka kurzu a již vám také  nebudeme zasílat potvrzení o přijaté platbě.

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce