Kurz II.

1.2.2022 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Druhá část třídílného cyklu kurzů autopatie.

Tento kurz bude o tom, jak používat autopatii také u lidí se závažnými potížemi. Budeme se zabývat rozbory dalších případů odstraňování chronických disharmonií, původně považovaných za nevyléčitelné. Dovíme se, jak zacházet s aktuálními výzvami, jimž čelí současní lidé. Budeme analyzovat řadu případů, zachycených na videu. Budeme hovořit o jemných detailech autopatického procesu, o jeho metodice.  O vlivech brzdících léčbu a jejich odstraňování. O různých strategiích  ovlivňování vitální síly, prány,  vhodných pro určité typy onemocnění. O pravidelně opakovaném podávání či o metodě jediného podání na dlouhou dobu. Kdy který způsob použít. Jak poznat, kdy je možné podávání preparátu zcela zastavit. O různých technikách domácí přípravy autopatického preparátu a o tom, kdy které dát přednost. Autopatie z Prány (1 – 5). Bude čas na zodpovězení či diskutování otázek, které vás napadly v průběhu používání autopatie. Bude zde místo pro vaše osobní zkušenosti, jestliže se o ně budete chtít podělit s ostatními.

Zúčastnit se můžete dvěma způsoby:

  • Online – prostřednictvím živého přenosu tohoto kurzu přes internet využitím služby YouTube. Seminář můžete sledovat velmi jednoduše z pohodlí vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Není třeba nic instalovat, před začátkem kurzu obdržíte e-mailem odkaz, na který stačí kliknout. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi a komunikovat s ostatními účastníky.
  • Osobně – kurz se koná v Alternativě, Zbraslavské náměstí 461, Praha 5. Počet účastníků je omezen, místo je třeba rezervovat (napište do přihlášky). V záběru živého přenosu jsou pouze lektoři, nikoliv přítomní účastníci.

Termín: sobota 18. 6. 2022, 9–16 h (polední pauza 12–13 h)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský

Cena kurzu: 800 Kč

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře, případně telefonicky nebo emailem. Kurzovné 800 Kč uhraďte bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 1806. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 10. 6. 2022.

Pro zahraniční platby ze zemí EU využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 1806. Kurzovné je 30 euro. Pro platby z jiných zemí nás kontaktujte.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

  • 18. 6. 2022, Praha + internet - Kurz II.
  • 3. a 4. 8. 2022, internet - Kurz III.
  • 10. 9. 2022, Praha + internet - Kurz I.
kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce