Kurz II. – NOVÝ TERMÍN

20.5.2020 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Druhá část třídílného cyklu kurzů autopatie.

Bude o tom, jak používat autopatii i u lidí se závažnými potížemi a budeme se zabývat rozbory dalších případů odstraňování chronických disharmonií, původně považovaných za nevyléčitelné. Budeme analyzovat řadu případů, zachycených na videu. Budeme hovořit o jemných detailech autopatického procesu, o jeho metodice.  O vlivech brzdících léčbu a jejich odstraňování. O různých strategiích  ovlivňování vitální síly, prány,  vhodných pro určité typy onemocnění. O pravidelně opakovaném podávání či o metodě jediného podání na dlouhou dobu. Kdy který způsob použít. Jak poznat, kdy je možné podávání preparátu zcela zastavit. O různých technikách domácí přípravy autopatického preparátu a o tom, kdy které dát přednost.  Bude čas na zodpovězení či diskutování otázek, které vás napadly v průběhu používání autopatie. Bude zde místo pro vaše osobní zkušenosti, jestliže se o ně budete chtít podělit s ostatními. Bude pro vás opět k dispozici i autopatická lahvička (s jednotnou slevou 15 %). Učebnice a příručky pro používání autopatie, Autopatická svépomoc, Uzdrav se s autopatií, 6. doplněné vydání,  a  Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii, bude možné zakoupit na místě.

Termín kurzu: sobota 18. 7. 2020, 9 – 16h (prezence od 8:30, 13 – 14 polední pauza)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský

Místo konání: Praha, Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (FTVS), José Martího 31, Praha 6 – Vokovice.
Přednáška se bude konat ve velkém přednáškovém sále, takže bude možné mít odstup od ostatních účastníků.

Dopravní spojení: Metrem (trasa A) do stanice Nádraží Veleslavín. Potom kousek pěšky nebo jednu zastávku tramvají č.26 nebo 20 do stanice Nad Džbánem. Žlutá budova FTVS se nachází po levé straně, souběžně s hlavní ulicí Evropskou, po které jede tramvaj. Za recepcí je velká orientační tabule s právě probíhajícími akcemi. Autem po ulici Evropské, hlavní přístupové trase k letišti. Orientační bod-směrem od centra Prahy je po pravé straně budova bývalého Koospolu. Po levé straně uvidíte budovu FTVS, před kterou je velké parkoviště.

Cena kurzu: 800 Kč. Platba na místě v hotovosti.

Na kurz je nutné se předem  přihlásit pomocí níže umístěného formuláře, případně e-mailem nebo telefonicky. Následně obdržíte zprávu, zda je ještě volné místo a zda jste na kurz zaregistrován/a.

Přejeme příjemné dny a těšíme se na viděnou.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce