Kurz II.

3.9.2021 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Druhá část třídílného cyklu kurzů autopatie.

Tento kurz bude o tom, jak používat autopatii také u lidí se závažnými potížemi. Budeme se zabývat rozbory dalších případů odstraňování chronických disharmonií, původně považovaných za nevyléčitelné. Budeme analyzovat řadu případů, zachycených na videu. Budeme hovořit o jemných detailech autopatického procesu, o jeho metodice.  O vlivech brzdících léčbu a jejich odstraňování. O různých strategiích  ovlivňování vitální síly, prány,  vhodných pro určité typy onemocnění. O pravidelně opakovaném podávání či o metodě jediného podání na dlouhou dobu. Kdy který způsob použít. Jak poznat, kdy je možné podávání preparátu zcela zastavit. O různých technikách domácí přípravy autopatického preparátu a o tom, kdy které dát přednost.  Bude čas na zodpovězení či diskutování otázek, které vás napadly v průběhu používání autopatie. Bude zde místo pro vaše osobní zkušenosti, jestliže se o ně budete chtít podělit s ostatními.

Zúčastnit se můžete dvěma způsoby:

  • Distančně (online) – prostřednictvím živého přenosu přes internet využitím služby YouTube Live. Seminář můžete sledovat velmi jednoduše z pohodlí vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Není třeba nic instalovat, před začátkem kurzu obdržíte e-mailem odkaz, na který stačí kliknout. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi a komunikovat s ostatními účastníky.
  • Prezenčně (osobně) – kurz se koná v Alternativě, Praha 5 – Zbraslav. Počet účastníků je omezen, místo je potřeba si rezervovat.

Termín: sobota 22. 1. 2022, 9–16 h (polední pauza 12–13 h)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský

Cena kurzu: 800 Kč

Místo konání: Alternativa, Zbraslavské náměstí 461, Praha. Mapa zde.

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme e-mailem nejpozději dva dny před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 112201. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 14. 1. 2022.

Pro zahraniční platby ze zemí EU využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 112201. Kurzovné je 30 euro. Pro platby z jiných zemí nás kontaktujte.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce