Kurz II.

25.11.2019 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Druhá část třídílného cyklu kurzů autopatie.

Bude o tom, jak používat autopatii i u lidí se závažnými potížemi. Budeme se zabývat rozbory dalších případů odstraňování chronických disharmonií, původně považovaných za nevyléčitelné. Budeme analyzovat řadu případů, zachycených na videu. Budeme hovořit o jemných detailech autopatického procesu, o jeho metodice.  O vlivech brzdících léčbu a jejich odstraňování. O různých strategiích  ovlivňování vitální síly, prány,  vhodných pro určité typy onemocnění. O pravidelně opakovaném podávání či o metodě jediného podání na dlouhou dobu. Kdy který způsob použít. Jak poznat, kdy je možné podávání preparátu zcela zastavit. O různých technikách domácí přípravy autopatického preparátu a o tom, kdy které dát přednost.  Bude čas na zodpovězení či diskutování otázek, které vás napadly v průběhu používání autopatie. Bude zde místo pro vaše osobní zkušenosti, jestliže se o ně budete chtít podělit s ostatními. Bude pro vás opět k dispozici i autopatická lahvička (s jednotnou slevou 15 %). Učebnice a příručky pro používání autopatie, Autopatická svépomoc, Uzdrav se s autopatií, 6. doplněné vydání,  a  Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii, bude možné zakoupit na místě.

Termín kurzu: sobota 25. 4. 2020, 9 – 17h (prezence od 8:30, 13 – 14 polední pauza)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský

Místo konání: Gymnázium Botičská 1, Praha 2 (mapa zde)

Dopravní spojení: zastávka tramvaje Výtoň (tram č. 17, 3, 7, 2), nebo zastávka tramvaje Botanická zahrada (tram č. 24, 14, 18). Nejbližší metro je linka B – stanice Karlovo náměstí, výstup směr Palackého nám., pak pěšky cca 8 min. Vyhledat dopravní spojení zde.
Parkování v okolí gymnázia možné na tzv. zelených zónách – o víkendu zdarma. Jedná se o oblast Albertova – viz mapka zde.

Cena kurzu: 800 Kč. Platba na místě v hotovosti.

Na kurz je nutné se předem  přihlásit pomocí níže umístěného formuláře, případně e-mailem nebo telefonicky. Následně obdržíte zprávu, zda je ještě volné místo a zda jste na kurz zaregistrován/a. Ti z vás, kteří se již dříve přihlásili buď osobně na některém kurzu I., nebo e-mailem či telefonicky, se samozřejmě znovu hlásit nemusí, jsou závazně evidováni.

Přejeme příjemné dny a těšíme se na viděnou.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce