Kurz II.

17.12.2020 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Druhá část třídílného cyklu kurzů autopatie.

Tento kurz bude o tom, jak používat autopatii i u lidí se závažnými potížemi a budeme se zabývat rozbory dalších případů odstraňování chronických disharmonií, původně považovaných za nevyléčitelné. Budeme analyzovat řadu případů, zachycených na videu. Budeme hovořit o jemných detailech autopatického procesu, o jeho metodice.  O vlivech brzdících léčbu a jejich odstraňování. O různých strategiích  ovlivňování vitální síly, prány,  vhodných pro určité typy onemocnění. O pravidelně opakovaném podávání či o metodě jediného podání na dlouhou dobu. Kdy který způsob použít. Jak poznat, kdy je možné podávání preparátu zcela zastavit. O různých technikách domácí přípravy autopatického preparátu a o tom, kdy které dát přednost.  Bude čas na zodpovězení či diskutování otázek, které vás napadly v průběhu používání autopatie. Bude zde místo pro vaše osobní zkušenosti, jestliže se o ně budete chtít podělit s ostatními.

Zúčastnit se můžete dvěma způsoby:

  • Online – prostřednictvím živého přenosu tohoto kurzu přes internet. Seminář můžete tímto způsobem sledovat z pohodlí vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi. Tato forma se již osvědčila na kurzech autopatie i na přednáškách Homeopatické akademie, které rovněž pořádáme. Ušetří vám mj. čas i cestovní náklady.
  • Osobně – kurz se koná v Alternativě, Praha 5 – Zbraslav. Počet účastníků je omezen a pohybuje se mezi 0 – 30 účastníky dle momentálních nařízení vlády. (V záběru živého přenosu jsou pouze lektoři, nikoliv přítomní účastníci.)

Učebnici kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickou lahvičku pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude možné zakoupit na místě, nebo pro vzdálené (online) účastníky v našem e-shopu. Autopatická lahvička bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks).
Tato sleva se vztahuje též na vzdálené účastníky kurzu, kteří uskuteční objednávku v den konání kurzu (sleva se nesčítá s množstevními slevami). Nebude též účtováno poštovné. V průběhu kurzu obdrží účastníci kurzu na svůj email odkaz, ze kterého bude možné lahvičky se slevou objednat.

Termín kurzu: sobota 29. 5. 2021, 9 – 16 h (12 – 13 polední pauza)

Přednáší: Ing. Jan Matyáš

Místo konání: Zbraslavské náměstí 461, Praha 5 – Zbraslav. Mapa zde.
Dopravní spojení: autobus č. 129, 241, 318, 314, 338, 390, 361 ze stanice metra B Smíchovské nádraží do zastávky Zbraslavské náměstí, nebo autobus č. 165 ze stanice metra C Opatov. Přesné spojení můžete vyhledat zde.

Cena kurzu: 800 Kč

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme mailem nejpozději 2 dny před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 112905. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 21. 5. 2021.

Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 112905. Kurzovné je 30 euro.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce