Kurz II. (online přenos nebo osobní účast)

13.8.2020 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Druhá část třídílného cyklu kurzů autopatie.

Tento kurz bude o tom, jak používat autopatii i u lidí se závažnými potížemi a budeme se zabývat rozbory dalších případů odstraňování chronických disharmonií, původně považovaných za nevyléčitelné. Budeme analyzovat řadu případů, zachycených na videu. Budeme hovořit o jemných detailech autopatického procesu, o jeho metodice.  O vlivech brzdících léčbu a jejich odstraňování. O různých strategiích  ovlivňování vitální síly, prány,  vhodných pro určité typy onemocnění. O pravidelně opakovaném podávání či o metodě jediného podání na dlouhou dobu. Kdy který způsob použít. Jak poznat, kdy je možné podávání preparátu zcela zastavit. O různých technikách domácí přípravy autopatického preparátu a o tom, kdy které dát přednost.  Bude čas na zodpovězení či diskutování otázek, které vás napadly v průběhu používání autopatie. Bude zde místo pro vaše osobní zkušenosti, jestliže se o ně budete chtít podělit s ostatními.

Zúčastnit tohoto kurzu se můžete dvěma způsoby:

  1. Osobně na přednášce konané v Praze na Zbraslavi. Počet účastníků je omezen.
  2. Prostřednictvím živého přenosu přes internet. Seminář můžete sledovat z pohodlí Vašeho domova či jinde, v reálném čase, prostřednictvím mobilního telefonu, počítače, tabletu či chytré televize. Pomocí chatu můžete klást otázky lektorovi.
    Tato forma je již vyzkoušena, oblíbena a velmi se osvědčila na kurzech autopatie i na přednáškách Homeopatické akademie, které rovněž pořádáme. Ušetří vám čas i cestovní náklady.

Učebnici kurzu Autopatická svépomoc, či Autopatickou lahvičku pro jednoduchou domácí přípravu preparátu bude možné zakoupit na místě, nebo pro vzdálené účastníky v našem e-shopu. Autopatická lahvička bude na kurzu k dispozici s jednotnou slevou 15 % (již od 1 ks). Tato sleva se vztahuje též na vzdálené účastníky kurzu, kteří uskuteční objednávku v e-shopu v den konání kurzu (sleva se nesčítá s množstevními slevami). Nebude též účtováno poštovné.

Termín kurzu: neděle 6. 12. 2020, 9 – 16 h (prezence od 8:30, 12 – 13 polední pauza)

Přednáší: Mgr. Jiří Čehovský

Místo konání: Zbraslavské náměstí 461, Praha 5 – Zbraslav. Mapa zde.
Dopravní spojení: autobus č. 129, 241, 318, 314, 338, 390, 361 ze stanice metra B Smíchovské nádraží do zastávky Zbraslavské náměstí, nebo autobus č. 165 ze stanice metra C Opatov. Přesné spojení můžete vyhledat zde.

Cena kurzu: 800 Kč

  1. Přihlášení k účasti přes internet uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře a následně můžete uhradit kurzovné. Účastníkům s uhrazeným kurzovným zašleme mailem nejpozději 2 dny před konáním kurzu odkaz, pomocí kterého se v daný čas připojí.
  2. Pokud máte zájem o osobní účast na místě přednášky, využijte též níže uvedený formulář a do poznámky uveďte “osobní účast”. Následně budete vyrozuměni, zda je ještě volné místo. Pak teprve uhradíte kurzovné.

Účastníkem kurzu se stáváte uhrazením 800 Kč bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 110612. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 27. 11. 2020.

Pro zahraniční platby využijte eurový účet č: 2901365129/2010, IBAN: CZ5520100000002901365129, BIC: FIOBCZPPXXX. Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše jméno a VS 110612. Kurzovné je 30 euro.

Vaše přihlášení je potvrzeno až přijatou platbou. 

Těšíme se na společné setkání.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce