Letní škola autopatie

4.5.2021 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

29. 7. – 1. 8. 2021, hotel Samechov

Už rok se potkáváme převážně jen na internetu. Což je sice výborné a určitě to přináší nové informace i jakousi soudržnost autopatické  komunity, ale o tom, pořádně si popovídat ve skupině nebo i mezi čtyřma očima, to není. Nic nemůže nahradit osobní kontakt. Je tu ovšem šance: Sejdeme se na konci července na Letní škole autopatie.

Program bude mít několik částí:

  • Společné rozbory případů a diskuse o nich. Tradiční náplň dříve konaných jarních seminářů. Hodně jsme se při tom naučili a řadě lidí pomohli.
  • Přednášky na různá speciální témata, například autopatie a klouby, autopatie pro léčení duše, porovnání výsledků při použití různých typů a zdrojů vody, autopatie při akutních potížích, kdy a jak použít vysoké potence AP, jak odhalovat a překonávat překážky, zpomalující léčbu… Tyto přednášky budou provázeny diskusí o zkušenostech, dotazech a názorech účastníků.
  • Přednášky, jak podpořit autopatický proces zdravým způsobem života včetně stravy, duševní hygieny, filosofie, potravních doplňků a jak úspěšně vzdorovat negativním vlivům….
  • V paměti máme stále nezapomenutelná večerní setkání u táborového ohně na dříve pořádaných jarních seminářích a tato tradice bude pokračovat. Při neformálních rozhovorech mimo učební program se člověk může dovědět mnoho cenných věcí.

Účast na Letní škole autopatie bude započítána do praktické části studia, které je jednou z podmínek k  získání Certifikátu. Po obdržení Certifikátu je pak možné být zapsán do mapy poradců na webových stránkách autopatie.cz.

Takže se těším na setkání a srdečně vás zvu.

Mgr. Jiří Čehovský

.

Hotel Samechov se nachází v krásném regionu Posázaví, v okrese Benešov nedaleko obce Chocerady. Hlavní část hotelu je umístěna v prvorepublikové vile, která byla kompletně zrekonstruovaná. Modernizován byl i celý areál hotelu.  Je možné se ubytovat v nově vybavených 1lůžkových, 2lůžkových i vícelůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Nechybí ani imobilní pokoj a možnost oddělených lůžek.

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti řeky Sázavy, k dispozici je vlastní přístup do vody, molo s plovárnou. U řeky je možno relaxovat na rozlehlé louce. Sportovněji založení jedinci mohou využít venkovní sportoviště (nohejbal, volejbal, atd.), nebo si zahrát stolní tenis. V hotelu je také sauna a biliár. Wifi připojení je dispozici v celém hotelu. Parkování přímo u hotelu zdarma. Velkou výhodou pro ty, kdo nemohou přijet autem je, že do hotelu dojdete pěšky z vlakové stanice Samechov. Hotel Samechov je ekologický hotel. Topení a ohřev TUV je prostřednictvím tepelných čerpadel a solárních panelů a pitná voda je z vlastních zdrojů.

V okolí hotelu můžete navštívit mnoho zajímavých míst. Jedná se o region s množstvím přírodních krás a památek – například: Národní přírodní rezervace Ve Studeném (4 km od hotelu), Sázavský klášter (8 km), hrad Český Šternberk (19 km), Hvězdárna Ondřejov (5 km), Stará sklářská huť František (8 km), atd.

Místo konání: Hotel Samechov, Samechov č. 50, 247 24, Chocerady

Termín: 29. 7. – 1. 8. 2021  (Čt – Ne)

Lektoři: Jiří Čehovský, Jan Matyáš, Kryštof Čehovský

Ubytování ve čtvrtek od 14 – 15 h. Výuka bude probíhat ve čtvrtek 16 – 18,30 h, v pátek 9 – 12,30 a 16 – 18,30 h, v sobotu  9 – 12,30 a 20 – 21:30, v neděli 9 – 13,00.
V neděli po obědě odjezd. Časy jsou orientační, vše bude upřesněno v dalších informacích, které rozešleme týden před letním seminářem. Jeden večer plánujeme společné posezení u ohýnku, jedno odpoledne bude volné na rekreaci či případné výlety (seminář proběhne až po večeři).

Kurzovné za seminář: 3 100 Kč

Přihlášku na seminář zašlete co nejdříve. V případě, že by se seminář nemohl konat z důvodů vládních opatření, Vám kurzovné v plné výši vrátíme.

Cena ubytování + plná penze 3 dny / 1 osoba:  3 960 Kč (+18 Kč/den poplatek obci)
Stravování: snídaně – formou bufetu, teplé a studené nápoje, oběd – polévka, hlavní chod. Večeře – hlavní jídlo. Možnost vegetariánské stravy.

Pro rezervaci ubytování a stravy kontaktujte přímo recepci hotelu a upřesněte své případné požadavky – např. pojedete se svými rodinnými příslušníky, kteří se semináře nebudou účastnit, apod.
Kontakt na hotel: rezevace@samechov.cz, tel.: 317 792 107.
Při rezervaci ubytování a stravy prosím uveďte termín našeho semináře (29. 7. – 1. 8.) a heslo: autopatie21.
Úhradu za ubytování a stravu uskutečníte až na místě v hotelu.

Vyplněnou přihlášku na seminář zašlete prosím co nejdříve, nejpozději do 13. 6. 2021, na e-mail dagmar.hegarova@alternativa.cz. Přijetí Vaší přihlášky Vám bude potvrzeno mailem.

Úhradu za seminář ve výši 3 100 Kč proveďte nejpozději do 13. 6. 2021 převodem na účet: 2701365124/2010, VS 112907. Pro platbu ze zahraničí nás kontaktujte.

Jakmile od vás obdržíme vyplněnou přihlášku i platbu za kurz, stáváte se účastníkem autopatické letní školy. Týden před konáním semináře vám zašleme program a konkrétní instrukce ke kurzu a pobytu.

Věříme, že společně strávený letní prodloužený víkend bude po dlouhé době příjemnou změnou a vytržením z online prostředí a bude nejen užitečný, ale také příjemný. Těšíme se na naše letní setkání.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce