Povídání nejen o autopatii

7.9.2022 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Dvouhodinové večerní online setkání s Mgr. Jiřím Čehovským určené praktikujícím a dalším zájemcům. Bude zde probírána především filosofie toho, co děláme a pohled na svět z hlediska naší jemnohmotné zkušenosti. Jsou vítány názory, postřehy a dojmy účastníků či cokoliv jiného, o čem lze diskutovat v souvislosti s tématem celostní léčby a mírnění či odstraňování utrpení. Součástí setkání bude i diskuse a odpovědi J. Čehovského na otázky účastníků. Předpokládáme, že se tato setkání budou opakovat asi čtyřikrát ročně.

Seminář proběhne na internetu přes videokonferenční aplikaci. K účasti můžete použít počítač, tablet či mobilní telefon. Podrobné informace obdržíte po přihlášení.

Termín: ÚT 29. 11. 2022, 19 – 21 h
Lektor: Mgr. Jiří Čehovský
Cena: 90 Kč

Přihlášení uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře, případně telefonicky. Poplatek 90 Kč uhraďte bankovním převodem na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 2911. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 25. 11. 2022.

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce