Praktický seminář II. – kontrolní analýza

23.5.2019 | Ing. Dagmar Hegarová | dagmar.hegarova@alternativa.cz

Cílem semináře je získání a prohloubení praktické zkušenosti a znalostí, zejména při řešení konkrétních případů. V uzavřeném, menším kruhu účastníků pod vedením zkušeného lektora. Důraz na praktickou výuku. Určeno pro účastníky praktického semináře I. konaného 26. 10. 2019.

Účast na tomto semináři doporučujeme po absolvování všech třech základních kurzů I.-III.
Podmínkou účasti je absolvování alespoň jednoho ze základních kurzů I.- III. a praktická znalost metody.

Náplň seminářů:

  1. Supervize – řešení jednotlivých případů:  Kontrolní analýza vývoje případů, odebraných v Praktickém semináři I.  Návrh postupu, odůvodnění. Diskuse nad případem a aktivní účast posluchačů. Sledování případu, jeho vývoj.
  2. Diskuzní část – týká se autopatie a toho, co je jí blízké, osobních zkušeností, názorů, podnětů, nových přístupů. Témata vycházejí jak od lektorů, tak od účastníků semináře.

Termín: 4. 1. 2020 (sobota), od 9 do 17 h.

Lektor: Mgr. Jiří Čehovský, Kryštof Čehovský

Místo konání: Gymnázium Botičská 1, Praha 2 (mapa zde)

Dopravní spojení: metro B – stanice Karlovo náměstí, výstup směr Palackého nám., pak pěšky cca 8 min. Zastávka tramvaje Výtoň (tram č. 17, 3, 7, 2), nebo zastávka tramvaje Botanická zahrada (tram č. 24, 14, 18). Vyhledat dopravní spojení zde.
Parkování v okolí gymnázia možné na tzv. zelených zónách – o víkendu zdarma. Jedná se o oblast Albertova – viz mapka zde.

Cena: 800 Kč

Přihlášení na seminář uskutečníte pomocí níže umístěného formuláře. E-mailem obdržíte vyrozumění, zda je na semináři volné místo a následně můžete uhradit kurzovné.

Účastníkem semináře se stáváte uhrazením 800 Kč  bezhotovostním převodem (ne vkladem v hotovosti – z toho není zřejmé kdo platbu posílá) na účet: 2701365124/2010, variabilní symbol 401. Pokud budete platbu provádět z jiného než Vašeho účtu, uveďte své jméno do zprávy pro příjemce. Platbu prosím proveďte tak, abychom ji obdrželi nejpozději do 27. 12. 2020. 

Přihláška


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce