Posunout případ dál

2.1.2022 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Při svépomocné léčbě autopatií si lidé někdy už v prvních týdnech jejího užívání  zlepší či dokonce vyléčí své neduhy. Může to být až neuvěřitelně snadné, pokud dodržují vypozorované osvědčené postupy popsané v knihách a prezentované na přednáškách. Často se dostanou do fáze, že se potíže dlouhodobě zlepšily, avšak vnitřně cítí, že je tam jakási rezerva a chtěli by již zlepšený ale stagnující stav posunout ještě dál k lepšímu. Nebývá to nereálné přání nebo požadavek. Setkávám se s touto situací v poradně často.

Popíši vám případ paní, která s autopatií začala nejprve sama, a pak se přece jen rozhodla svůj vývoj stavu zkonzultovat.

V poslední době se její hlavní problém, kterým je astma, zlepšil na zcela únosnou úroveň. Nadále jí však dechová nedostatečnost obtěžuje při jejích oblíbených fyzických aktivitách. Mívala dřív často silné migrény, které jsou teď také mnohem lepší, přesto se jednou za čas nějaká mírnější objeví. Alergické reakce na zvířata, jako svědění v nosu a celkově na kůži, se také zlepšily. Chronická rýma se o třetinu vylepšila, dutiny nebývají tak ucpané, čehož si všímá v dopoledních hodinách. Co se týče energie přes den, je to také o nějaký kousek lepší. Spánek se taktéž trochu upravil.

Před tímto zlepšováním stavu před dvěma měsíci si po přečtení Autopatické svépomoci naordinovala potence 4,5 l 14 dní a dál 14 dní 6 l DV. Pak znejistila, slibovala si od autopatie lepší výsledky. Dala si tedy nějaký čas pauzu v přípravě preparátů až do naší konzultace  a zlepšený stav se dál držel. Doporučil jsem jí v 6 l ještě pokračovat v kombinaci DV a D obden. Přece jen, byla by chyba tyto úrovně ředění, kde dosud zaznamenala dílčí posuny k lepšímu, příliš brzy opustit. Přesto jsem navrhl, aby dva týdny před naší kontrolou mírně navýšila na 7,5 l DV a D obden.

Na kontrole po měsíci mi řekla, že každý z výše vyjmenovaných problémů, které uvedla na první konzultaci, se znovu začal  plíživě zlepšovat. Obecně stav hodnotí tak, že je tam pozitivní posun k dnešnímu dni asi o třetinu. Největší změny si  všimla po přechodu na 7,5 l, kde pocítila psychickou vzpruhu, která trvá doteď. Ruku v ruce s tím pozoruje mnohem víc energie při běžných činnostech, je aktivnější, i fyzicky. Doporučení z této kontroly znělo: Pokračovat 7,5 l  střídavě DV a D, 2x týdně.

Po pár týdnech mi referovala, že kromě občasného mírného zahlenění ji vůbec nic netrápí. Tato věta výstižně shrnula veškerý celostní vývoj za posledmí dobu. Dýchání při fyzické aktivitě je prý ok, připomínám, měla astma. Bolesti hlavy nejsou, mívala migrény. Svědění kůže není, dříve reagovala na srst zvířat. Doporučení bylo, aby ještě nějakou dobu v pravidelném užívání preparátu pokračovala, a když stav bude i po pár týdnech dobrý, tak příležitostně  užít v případě potřeby úspěšnou potenci, která zarezonovala s její duchovní silou a vyléčila život obtěžující symptomy, ředění 7,5 litrů.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce