Žádný strach!

7.7.2021 | Jiří Čehovský | jiri.cehovsky@alternativa.cz

Žena přes 50 let vypráví o svých potížích: Má opakované nemoci, počtvrté  za dva měsíce bere antibiotika, má problémy s průduškami, s dýcháním, má teploty a úporný kašel, hlavně po ránu a také přes den. Má rýmu. Zatím je měsíc v neschopnosti, jen týden mezitím byla v práci. Bolí ji klouby v levé ruce, lékař to nazval revmatoidní artritidou. Bývá často unavena.

To hlavní, kvůli čemu přišla do autopatické poradny, je však špatná psychika. Strach, úzkost, pocit, že se jí nic nedaří, trápí se tím, co měla udělat jinak. Ona i její lékař tomu říkají deprese. Má špatné sny: Příšery lezou ze země, něco se bortí, nemůže chodit. Bojí se těch snů i v bdělém stavu. Aktuálně má suchý kašel.

Když vzpomíná na historii svých potíží, vypráví o tom, jak nikdy nebyla pro svou matku dost dobrá, musela mít stále samé jedničky a musela mít stále úspěch. Pořád slyšela zda byla či nebyla hodná a trvale žila ve stresu.

Před pár lety prodělala úraz ramenního kloubu a před tím kolene.

Doporučil jsem SDV (zahřívaná slina smíšená s dechem)  3l ředění  jednou za dva dny  4 x,  pak 4,5 l jednou za dva dny 8x , pak 6 l jednou týdně do kontroly, možno zkracovat interval, pokud by cítila tu potřebu.

 Na kontrole po 2 měsících paní sděluje:

S autopatií začala týden po minulé návštěvě. Ze suchého kašle zbylo hned po prvním podání do dalšího dne jen mírné odkašlávání. Po prvních třech podáních vždy cítila  intenzivní teplo na hlavě a chlad rukou a nohou, což vždy  trvalo 45 minut.

Nemá úzkost ani strach. Přešlo to velmi rychle. Děsivé sny ustaly, za uplynulé období měla jen jeden.

Nyní má vlhký kašel a trochu rýmu, ale jen ráno a ne přes den.

Před čtrnácti dny jí na revmatologii řekli, že už nebudou pokračovat v léčbě a že už nemá revmatoidní artrtidu. Zápěstí a malé klouby sice maličko cítí, ale  laboratorní testy jsou, na rozdíl od dřívějška, v normě. Takže ji na revmatologickém oddělení už neobjednali, chodila tam dva a půl roku.

Nebudí se už v noci a usíná dobře, před tím i dvě hodiny po ulehnutí nespala.

Únava je mnohem menší.

Mívala opary v pravém  uchu, nyní se objevil  na jeden den, a  hned po podání SDV to přešlo.

Zatím měla šestilitrovou potenci SDV 3x. Doporučení:  2x zopakovat 6 l  SDV, pak 7,5 l  a   pokračovat 1x týdně.

Za jeden měsíc poté následovala kontrola, na níž paní referovala že:

Dosud nenavýšila na 7,5 l, brala stále 6 litrů. Před týdnem znovu začala bolet ruka (která už vůbec nebolívala) a objevila se úzkost. Ředění ze šesti litrů již vyčerpalo svůj účinek a je třeba ho zvýšit. Doporučení: Navýšit na 7,5 l SDV (jak jsem poradil už minule) a případně dál zvyšovat, bude-li potřeba, tj. vždy, když předchozí stupeň ředění začne ztrácet účinek.

Přečetla si knížku Uzdrav se, 6. vydání. Ví co má dělat. A už se neozvala. Takže mě asi už dál nepotřebovala.

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce