Kurzy

Základní cyklus kurzů

Základem studia autopatie jsou tři jednodenní, obvykle sobotní, kurzy I., II., III. Na nich se seznámíte se základy metody, potřebnými pro běžné praktikování u sebe sama  či u jiných lidí.

Rámcový obsah kurzů: Metoda vyšetření, posouzení stupně a charakteru rozladění organizmu k příjmu vitální síly, prány, vedení případu, stanovení potence preparátu, opakování preparátu, filosofie léčby, historie metody vyrůstající z klasické homeopatie a buddhistické tradice. V případě, že s metodou začínáte, doporučujeme absolvovat tyto tři kurzy ve správném pořadí. Posluchači postupují do kurzu II. a III. teprve po získání vlastní praktické zkušenosti s autopatií. Autopatie není náhrada lékařské péče a zdravotních služeb.

Můžete se procvičit a zdokonalit ve vedení případů v následujících praktických seminářích:

  • Jednodenní praktický seminář – obvykle sobota nebo neděle. K účasti je možné se přihlásit po absolvování alespoň jednoho ze základních kurzů a získání praktické zkušenosti s autopatií.
  • Jarní praktický seminář – víkendový pobyt (pátek – neděle) s ubytováním a stravou.

Pro získání Osvědčení (certifikátu) je třeba splnění následujících podmínek:

  1. Absolvování kurzů I. – III.
  2. Absolvování dvou jednodenních praktik (jednodenní praktický seminář v Praze) nebo jednoho víkendového jarního semináře (mimo Prahu).

Další kurzy, přednášky a jiné akce

Pro absolventy základních kurzů či další pokročilejší zájemce jsou určeny například tyto akce: Konference Autopatie – koná se tradičně na přelomu ledna a února a slouží k výměně zkušeností a názorů mezi uživateli autopatie. Autopatie pro pokročilé – hojně navštěvovaný kurz, konající se obvykle na podzim, který slouží k předávání nových poznatků. Osvědčil se i nový formát přednášky – webinář – internetové setkání s lektorem. Možnost vyslechnout přednášku na dané téma a klást dotazy z pohodlí svého domova. Dále se konají krátké přednášky a semináře při různých příležitostech, např. na výstavách či konferencích, určené pro základní seznámení s možnostmi a postupy autopatie.

Podrobné informace naleznete u jednotlivých termínů kurzů v následující tabulce:

Termín Název Místo Přihlásit
22. 2. 2018 Autopatický preparát a čakry Praha Přihlásit
3. 3. 2018 Kurz II. Brno Přihlásit
24. 3. 2018 Kurz I. Praha Přihlásit
4. 4. 2018 Autopatické pracovní setkání Praha Přihlásit
6. - 8. 4. 2018 Jarní praktický seminář 2018 Vlachovice Přihlásit
21. 4. 2018 Kurz II. Praha Přihlásit
12. 5. 2018 Kurz I. Hradec Králové Přihlásit
16. 6. 2018 Kurz III. Praha Přihlásit

Video ukázka z kurzu

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce