Kurzy

Základní cyklus kurzů

Základem studia autopatie jsou tři jednodenní, obvykle sobotní, kurzy I., II., III. Na nich se seznámíte se základy metody, potřebnými pro běžné praktikování u sebe sama  či u jiných lidí.

Rámcový obsah kurzů: Metoda vyšetření, posouzení stupně a charakteru rozladění organizmu k příjmu vitální síly, prány, vedení případu, stanovení potence preparátu, opakování preparátu, filosofie léčby, historie metody vyrůstající z klasické homeopatie a buddhistické tradice. V případě, že s metodou začínáte, doporučujeme absolvovat tyto tři kurzy ve správném pořadí. Posluchači postupují do kurzu II. a III. teprve po získání vlastní praktické zkušenosti s autopatií.

Procvičit a zdokonalit se ve vedení případů můžete v následujících praktických seminářích:

  • Jednodenní praktický seminář – obvykle sobota nebo neděle. K účasti je možné se přihlásit po absolvování alespoň jednoho ze základních kurzů a praktické zkušenosti s autopatií.
  • Jarní praktický seminář – víkendový pobyt (pátek – neděle) s ubytováním a stravou.

Pro získání Osvědčení (certifikátu) je třeba splnění následujících podmínek:

  1. Absolvování kurzů I. – III.
  2. Absolvování dvou jednodenních praktik (jednodenní praktický seminář v Praze) nebo absolvování jednoho víkendového jarního semináře (mimo Prahu).

Další kurzy, přednášky a jiné akce

Pro absolventy základních kurzů či další pokročilejší zájemce jsou určeny např. tyto akce: Konference Autopatie – koná se tradičně na přelomu ledna a února a slouží k výměně zkušeností a názorů mezi uživateli autopatie. Autopatie pro pokročilé – hojně navštěvovaný kurz, konající se obvykle na podzim, který slouží k předávání nových poznatků. V poslední době se osvědčil nový formát přednášky – webinář – internetové setkání s lektorem. Možnost vyslechnout přednášku na dané téma a klást dotazy z pohodlí svého domova. Dále se konají krátké přednášky a semináře při různých příležitostech, např. na výstavách či konferencích, určené pro základní seznámení s možnostmi a postupy autopatie.

Podrobné informace naleznete u jednotlivých termínů kurzů v následující tabulce:

Termín Název Místo Přihlásit
28. 10. 2017 Kurz I. München Přihlásit
4. 11. 2017 Kurz autopatie pro pokročilé Praha Přihlásit
25. 11. 2017 Kurz I. Praha Přihlásit
26. 11. 2017 Praktický seminář II. – kontrolní analýza Praha Přihlásit
2. 12. 2017 Kurz II. Praha Přihlásit
20. 1. 2018 Kurz I. Bratislava Přihlásit
3. 3. 2018 Kurz II. Brno Přihlásit

Video ukázka z kurzu

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce