Poradna

Autopatie v podstatě vždy probíhá jako samoléčba, v níž však může být poradce velmi užitečný. Poradce vysvětluje, jak při samoléčbě postupovat co nejlépe k dosažení větší harmonie.

V autopatické poradně působí tito poradci:

kryštof poradnaKryštof Čehovský

Poradce v oblasti autopatie, publikuje v časopisech tematicky zaměřených na alternativní způsoby léčby, autor kazuistik. Přednáší na kurzech autopatie. Kondiční trenér – licencovaný trenér fitness, kondiční specialista, BJJ brown belt. Poskytuje konzultace i na dálku, prostřednictvím telefonu,e-mailu nebo Skype.

Tel: 604830254, e-mail: info@cehovskykrystof.cz

IČ: 01341006

IMG_8351Ing. Jan Matyáš

Homeopat, vystudovaný chemik se specializací na potravinářskou problematiku. Absolvent Homeopatické akademie. Předseda Homeopatické společnosti. Podílí se na vývoji homeopatického software HOMEO.  Přednáší na Homeopatické akademii a na kurzech autopatie.
IČ: 86567390

4874-HOMEOPATIE PRAHA 01Marie Valášková

Homeopatka s dlouholetou praxí, fyzioterapeutka, absolventka Homeopatické akademie.  Přednáší na Homeopatické akademii. Publikovala v časopise Meduňka a pravidelně na serveru Homeopatie.cz
IČ: 71854339

Mgr. Jiří Čehovský

Výuka, jak vést zcela samostatně své případy

Pro skupiny nebo individuální zájemce. Jak nastavit tři parametry autopatie (potence, způsob přípravy a perioda podávání) v závislosti na vlastnostech, pocitech a cílech člověka.  Jak zaznamenávat vlastnosti případu, jak je sledovat, vyhodnocovat a jak reagovat na měnící se situace. Jak správně připravit autopatický preparát. Jak pracovat s učebnicí „Autopatická svépomoc – jemná stimulace vitální síly“ a s další literaturou. Jak předávat umění autopatie dalším osobám. Jakých chyb se nedopouštět. Diskuse. A další témata.

IČ: 49670875

Poradna se nachází na adrese Zbraslavské náměstí 461, Praha 5.
Mapu a dopravní spojení naleznete zde.

K návštěvě poradny se objednávejte telefonicky na čísle 257 922 591

Autopatie není náhrada lékařské péče a zdravotních služeb.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce