Jak začít

Autopatie dlouhodobě ukazuje svou schopnost navracet harmonii tělu a mysli. Je mimořádně účinná i při svépomoci. Může být také vhodným spirituálním doplňkem k jakékoliv formě zlepšování zdraví. Je zde několik možností, jak se naučit tuto relativně jednoduchou metodu používat.

K úspěšnému působení na sobě nebo lidech kolem sebe potřebujete:

  • Přečíst si knihu Autopatická svépomoc, kde získáte podrobné informace, na základě nichž můžete začít s autopatií.

NEBO

  • Navštívit kurz autopatie . Koná se obvykle online ve všení dny večer, případně o víkendu s osobní účastí. Skládá se ze tří částí Autopatie I.- III., oddělených od sebe několika týdny až měsíci, kdy sbíráte praktické zkušenosti s používáním autopatie. Již absolvování první části kurzu vás naučí, jak si počínat v případech méně komplikovaných dlouhodobých či opakovaných problémů. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete navštívit kurz, můžete si objednat CD se zvukovým záznamem.

NEBO

  • Nechcete-li nic studovat a máte zájem  jen autopatii používat, navštivte odbornou autopatickou poradnu, nebo se obraťte na některého z certifikovaných poradců v místě vašeho bydliště. Mnozí poradci poskytují své služby i dálkově přes telefon či internet.

Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce