Jak začít

Autopatie dlouhodobě prokazuje svou schopnost navracet zdraví  nemocnému tělu a mysli. Je mimořádně účinná při samoléčbě, z principu nemůže mít žádné negativní vedlejší účinky na organizmus. Může být také vhodným doplňkem k jakékoliv další formě zlepšování zdraví. Je zde několik možností, jak využít blahodárný vliv autopatie.

K úspěšnému působení na sobě nebo lidech kolem sebe potřebujete:

NEBO

  • Navštívit kurz autopatie. Skládá se ze tří dnů – tří sobot, oddělených od sebe několika týdny až měsíci, kdy sbíráte praktické zkušenosti s používáním autopatie. Již absolvování prvního sedmihodinového kurzu vás naučí, jak si počínat v případech lehčích chronických problémů. Pokud z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete navštívit tyto kurzy, ale přesto o ně máte zájem, můžete se zúčastnit on-line nebo si objednat CD se zvukovým záznamem kurzu. 

NEBO

NEBO

  • Chcete-li pouze vyzkoušet co autopatie dělá a nechcete číst knihu, cokoliv studovat či jezdit za profesionálním poradcem, použijte zjednodušený návod pro samoléčbu a pomocí autopatické lahvičky si vyrobte autopatický preparát. Když zjistíte, že autopatie  funguje, následně můžete nastudovat informace pro další léčbu nebo se obrátit na profesionálního poradce.

Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce