Knihy

Autopatická svépomoc - Jiří ČehovskýAutopatická svépomoc

V této v pořadí již třetí knize o autopatii podává autor přehlednou a shrnující informaci o tom, co dělat, jak samostatně postupovat s cílem zlepšit narušené zdraví, životní pocit a vitalitu. A to především při používání autopatie pro sebe, v rodině a ve svém okolí. Jsou tu i nejnovější zkušenosti autora a jeho žáků. Autopatická technika jemné stimulace vitální síly, prány, je vysvětlena systematicky, na příkladech, tak aby zde mohl nalézt inspiraci nejen nováček, ale i zkušený poradce.

 

Koupit v e-shopu

uzdrav-se-s-autopatii-seste-vydani-velky

Uzdrav se s Autopatií

ŠESTÉ DOPLNĚNÉ A ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

Učebnice a příručka autopatie. Knížka, která se vyvíjí zároveň s tímto mladým oborem léčby. Obsahuje stručný a přehledný systém JAK NA TO při domácím i odborném používání autopatie. Přináší popis více než osmdesáti případů odstranění nebo výrazného zlepšení tzv. “nevyléčitelných” dlouhodobých chronických nemocí, které se běžně vyskytují v naší populaci. Jsou zde podrobné informace o nových a ještě účinnějších technikách přípravy a použití autopatického preparátu, které byly objeveny v průběhu dvanáctileté existence této metody a zejména v poslední době. Kniha informuje také o postupech, neznámých v době vydání jejích předcházejících verzí. Proto je 6. vydání přínosem i pro toho, kdo některé z dřívějších vydání má a autopatii již používá. Oproti předchozímu vydání bylo rozšířeno o 38 stran. Je o tom, jak stimulovat vlastní pránu ke zlepšování celostního fyzického i psychického zdraví a k dosažení větší životní pohody. 258 str.

Ukázka z knihy

Koupit v e-shopu

autopatie_cesta_k_telesne_a_dusevni_harmonii_treti_vydani-velkyAutopatie, cesta k tělesné a duševní harmonii

TŘETÍ UPRAVENÉ A ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

Je chronologicky první knihou J. Čehovského na toto téma. Pojednává o historii a filosofii autopatie, o její návaznosti na klasickou homeopatii, z níž metoda vyrůstá. Podává základy metodiky tohoto systému léčby. V knize je uvedena řada případů chronických poruch, odolávajících před tím vzorné standardní péči, které byly výrazně zlepšeny nebo odstraněny již v prvních letech používání nové metody. Autopatie je svou spirituální filosofií určena především pro samoléčbu, sebezlepšování nebo jako léčitelská metoda a může být použita i doplňkově či pro posílení v mnoha životních nebo zdravotních situacích. 163 str.

Kniha také vyšla v září 2004 v bavorském nakladatelství Windpferd pod názvem Speichel der heilende Saft.

Ukázka z knihy

Koupit v e-shopuSvědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce