Knihy

Autopatická svépomoc - Jiří ČehovskýAutopatická svépomoc

Učebnice a příručka autopatie, doporučujeme přečíst jako první.
V této v pořadí třetí knize o autopatii podává autor přehlednou, strukturovanou  a shrnující informaci o tom, co dělat, jak samostatně postupovat s cílem zlepšit narušené zdraví, životní pocit a vitalitu. A to především při používání autopatie pro sebe, v rodině a ve svém okolí. Jsou tu i nejnovější zkušenosti autora a jeho žáků. Autopatická technika jemné stimulace vitální síly, prány, je vysvětlena systematicky, na příkladech, tak aby zde mohl nalézt inspiraci nejen nováček, ale i zkušený poradce. Obsahuje popisy mnoha případů zlepšení či odstranění dlouhodobých chronických potíží těla a mysli a hlavně postupů, které k tomu vedly.

 

Koupit v e-shopu

uzdrav-se-s-autopatii-seste-vydani-velky

Uzdrav se s Autopatií

ŠESTÉ DOPLNĚNÉ A ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

Obsahuje stručný a přehledný systém JAK NA TO při domácím i odborném používání autopatie. Přináší popis více než osmdesáti případů odstranění nebo výrazného zlepšení tzv. „nevyléčitelných“ dlouhodobých chronických nemocí, které se běžně vyskytují v naší populaci. Jsou zde podrobné informace o nových a ještě účinnějších technikách přípravy a použití autopatického preparátu, které byly objeveny v průběhu existence této metody. Knížka, která se vyvíjela zároveň s tímto mladým oborem léčby (1. vydání 2005). Informuje také o postupech, neznámých v době vydání jejích předcházejících verzí . Proto je 6. vydání přínosem i pro toho, kdo některé z dřívějších vydání má a autopatii již používá. Oproti předchozímu 5. vydání bylo rozšířeno o 38 stran, pojednávajících hlavně o preparátu ze 7. čakry a lidech, kteří jej použili. Je o tom, jak stimulovat vlastní pránu ke zlepšování celostního fyzického i psychického zdraví a k dosažení větší životní pohody. 258 str.

Koupit v e-shopu

autopatie_cesta_k_telesne_a_dusevni_harmonii_treti_vydani-velkyAutopatie, cesta k tělesné a duševní harmonii

TŘETÍ UPRAVENÉ A ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

Je chronologicky první knihou J. Čehovského na toto téma. Pojednává o historii a filosofii autopatie, o její návaznosti na klasickou homeopatii, z níž metoda vyrůstá. Podává základy metodiky tohoto systému léčby. V knize je uvedena řada případů chronických poruch, odolávajících před tím vzorné standardní péči, které byly výrazně zlepšeny nebo odstraněny již v prvních letech používání nové metody. Autopatie je svou spirituální filosofií určena především pro samoléčbu, sebezlepšování nebo jako léčitelská metoda a může být použita i doplňkově či pro posílení v mnoha životních nebo zdravotních situacích. 163 str.

Kniha také vyšla v r. 2004 v bavorském nakladatelství Windpferd pod názvem Speichel der heilende Saft.

Koupit v e-shopu

Příběhy autopatické léčby

Kryštof Čehovský (1987) je odborným poradcem v autopatii. Své povolání vykonává víc než deset let a za tu dobu shromáždil mnoho zkušeností při léčení a uzdravování chronicky nemocných lidí. Kniha obsahuje 64 příběhů, případových studií celostní léčby, založených na stimulaci jemné informační složky člověka, prány, vitální síly. Inspiruje, jak si počínat ve vlastních podobných případech obecně rozšířených problémů těla a mysli, které aktuálně řešíme nebo jsou teprve před námi. Uvádí opakovatelné strategie a postupy, vedoucí k výsledkům. Autor zde prezentuje i osobité, dosud nepublikované přístupy, osvědčené v jeho praxi. Příběhy autopatické léčby jsou určeny hlavně praktikujícím a čtenářům se základní znalostí metody. A pro ty, kteří o autopatii zatím ví jen málo, může být tato kniha odrazovým můstkem do zázračné oblasti, kde jsou dobré změny možné a dosažitelné.

Koupit v e-shopu


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce