Knihy

Autopatická svépomoc - Jiří ČehovskýAutopatická svépomoc

V této v pořadí již třetí knize o autopatii podává autor přehlednou a shrnující informaci o tom, co dělat, jak samostatně postupovat s cílem zlepšit narušené zdraví, životní pocit a vitalitu. A to především při používání autopatie pro sebe, v rodině a ve svém okolí. Jsou tu i nejnovější zkušenosti autora a jeho žáků. Autopatická technika jemné stimulace vitální síly, prány, je vysvětlena systematicky, na příkladech, tak aby zde mohl nalézt inspiraci nejen nováček, ale i zkušený poradce.

 

Koupit v e-shopu

uzdrav-se-s-autopatii-seste-vydani-velky

Uzdrav se s Autopatií

ŠESTÉ DOPLNĚNÉ A ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

Učebnice a příručka autopatie. Knížka, která se vyvíjí zároveň s tímto mladým oborem léčby. Obsahuje stručný a přehledný systém JAK NA TO při domácím i odborném používání autopatie. Přináší popis více než osmdesáti případů odstranění nebo výrazného zlepšení tzv. “nevyléčitelných” dlouhodobých chronických nemocí, které se běžně vyskytují v naší populaci. Jsou zde podrobné informace o nových a ještě účinnějších technikách přípravy a použití autopatického preparátu, které byly objeveny v průběhu dvanáctileté existence této metody a zejména v poslední době. Kniha informuje také o postupech, neznámých v době vydání jejích předcházejících verzí. Proto je 6. vydání přínosem i pro toho, kdo některé z dřívějších vydání má a autopatii již používá. Oproti předchozímu vydání bylo rozšířeno o 38 stran. Je o tom, jak stimulovat vlastní pránu ke zlepšování celostního fyzického i psychického zdraví a k dosažení větší životní pohody. 258 str.

Ukázka z knihy

Koupit v e-shopu

autopatie_cesta_k_telesne_a_dusevni_harmonii_treti_vydani-velkyAutopatie, cesta k tělesné a duševní harmonii

TŘETÍ UPRAVENÉ A ROZŠÍŘENÉ VYDÁNÍ

Je chronologicky první knihou J. Čehovského na toto téma. Pojednává o historii a filosofii autopatie, o její návaznosti na klasickou homeopatii, z níž metoda vyrůstá. Podává základy metodiky tohoto systému léčby. V knize je uvedena řada případů chronických poruch, odolávajících před tím vzorné standardní péči, které byly výrazně zlepšeny nebo odstraněny již v prvních letech používání nové metody. Autopatie je svou spirituální filosofií určena především pro samoléčbu, sebezlepšování nebo jako léčitelská metoda a může být použita i doplňkově či pro posílení v mnoha životních nebo zdravotních situacích. 163 str.

Kniha také vyšla v září 2004 v bavorském nakladatelství Windpferd pod názvem Speichel der heilende Saft.

Ukázka z knihy

Koupit v e-shopu


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce