Kurzy

Základem studia autopatie jsou tři jednodenní, obvykle sobotní, kurzy I., II., III. Na nich se seznámíte se základy metody, potřebnými pro běžné praktikování u sebe sama  či u jiných lidí.

Rámcový obsah kurzů: Metoda vyšetření, posouzení stupně a charakteru rozladění organizmu k příjmu vitální síly, prány, vedení případu, stanovení potence preparátu, opakování preparátu, filosofie léčby, historie metody vyrůstající z klasické homeopatie a buddhistické tradice. V případě, že s metodou začínáte, doporučujeme absolvovat tyto tři kurzy ve správném pořadí. Posluchači postupují do kurzu II. a III. teprve po získání vlastní praktické zkušenosti s autopatií.

Podrobné informace naleznete u jednotlivých termínů kurzů v následující tabulce:

Termín Název Místo Přihlásit
14. 12. 2019 Kurz I. Praha Přihlásit
4. 1. 2020 Praktický seminář II. – kontrolní analýza Praha Přihlásit
25. 1. 2020 Kurz I. Plzeň Přihlásit
1. 2. 2020 Konference Autopatie 2020 Praha Přihlásit
8. 2. 2020 Kurz I. Praha Přihlásit
3.-5. 4. 2020 Jarní praktický seminář Sedlec-Prčice Přihlásit
25. 4. 2020 Kurz II. Praha Přihlásit
13. 6. 2020 Kurz III. Praha Přihlásit

Procvičit a zdokonalit ve vedení případů se můžete v následujících praktických seminářích:

  • Jednodenní praktický seminář – obvykle sobota nebo neděle. K účasti je možné se přihlásit po absolvování alespoň jednoho ze základních kurzů a získání praktické zkušenosti s autopatií.
  • Jarní praktický seminář – víkendový pobyt (pátek – neděle) s ubytováním a stravou.

Pro získání certifikátu je třeba splnění následujících podmínek:

  1. Absolvování kurzů I. – III.
  2. Absolvování dvou jednodenních praktik (jednodenní praktický seminář v Praze) nebo jednoho víkendového jarního semináře (mimo Prahu).

Další kurzy, přednášky a jiné akce

Pro absolventy základních kurzů či další pokročilejší zájemce jsou určeny například tyto akce: Konference Autopatie – koná se tradičně na přelomu ledna a února a slouží k výměně zkušeností a názorů mezi uživateli autopatie. Autopatie pro pokročilé – hojně navštěvovaný kurz, konající se obvykle na podzim, který slouží k předávání nových poznatků. Osvědčil se i nový formát přednášky – webinář – internetové setkání s lektorem. Možnost vyslechnout přednášku na dané téma a klást dotazy z pohodlí svého domova. Dále se konají krátké přednášky a semináře při různých příležitostech, např. na výstavách či konferencích, určené pro základní seznámení s možnostmi a postupy autopatie.

Autopatie není náhrada lékařské péče a zdravotních služeb.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce