Kurzy

Nabízíme možnost účastnit se kurzů dálkově, přes internet (informace jsou uvedeny u jednotlivých kurzů).
Základem studia autopatie jsou tři jednodenní, obvykle sobotní, kurzy I., II., III. Na nich získáte informace, potřebné pro běžné praktikování u sebe sama  či u jiných lidí.

Rámcový obsah kurzů: Systém vyšetření, vedení případu, individuální stanovení tří parametrů léčby, zhotovení preparátu. Kontrolní vyšetření. Zkušenosti, chyby, kterým je třeba se vyhnout. Filosofie léčby, historie metody vyrůstající z klasické homeopatie. V případě, že s metodou začínáte, doporučujeme absolvovat tyto tři kurzy ve správném pořadí. Posluchači postupují do kurzu II. a III. po získání vlastní praktické zkušenosti s autopatií.

Podrobné informace naleznete u jednotlivých termínů kurzů v následující tabulce:

Termín Název Místo Přihlásit
5. 2. 2021 Kurz I. internet Přihlásit
26. 2. 2022 Konference Autopatie 2022 internet Přihlásit

Procvičit a zdokonalit ve vedení případů se můžete v následujících praktických seminářích:

  • Cyklus dvoudílného praktického semináře – obvykle středa od 18 do 21h. K účasti je možné se přihlásit po absolvování alespoň jednoho ze základních kurzů a získání praktické zkušenosti s autopatií.
  • 3 denní praktický seminář – víkendový pobyt (pátek – neděle) s ubytováním a stravou.

Pro získání certifikátu je třeba splnění následujících podmínek:

  1. Absolvování kurzů I. – III.
  2. Absolvování dvou cyklů večerních praktických seminářů nebo jednoho víkendového semináře (mimo Prahu).

Další kurzy, přednášky a jiné akce

Pro absolventy základních kurzů či další pokročilejší zájemce jsou určeny například tyto akce: Konference Autopatie – koná se tradičně na přelomu ledna a února a slouží k výměně zkušeností a názorů mezi uživateli autopatie. Autopatie pro pokročilé – hojně navštěvovaný kurz, konající se obvykle na podzim, který slouží k předávání nových poznatků. Osvědčil se i nový formát přednášky – webinář – internetové setkání s lektorem. Možnost vyslechnout přednášku na dané téma a klást dotazy z pohodlí svého domova. Dále se konají krátké přednášky a semináře při různých příležitostech, např. na výstavách či konferencích, určené pro základní seznámení s možnostmi a postupy autopatie.

Autopatie není náhrada lékařské péče a zdravotních služeb.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce