Písemná svědectví

Zkušenosti s autopatickou samoléčbou z naší e-mailové korespondence. Pokud i vy máte zajímavé poznatky a postřehy a chcete je sdělit ostatním, aby jim ukázaly, že existuje cesta, pošlete nám je na: info@alternativa.cz.

Borelióza

Dobrý den pane Čehovský, 🙂

účastnila jsem se Vašeho sobotního semináře autopatie 1. v Litomyšli.
Omlouvám se že ruším, ale jinak nemohu 🙂
Cítím obrovské navrácení do životní síly po aplikaci slina + dech + var 6 litrů.
Obrovské jelito asi v průměru 22 cm od borely se dnes začalo měnit a po dvaceti letech jsem spala tvrdě bez courání na WC.
Odeznívají postupně všechny trable s mým tělem.
Vnímám to, cítím to.
AL používám od 23. 7. 2018 začala jsem 3l slina + var.
Vše jde kupředu, mnohokrát děkuji, chci pokračovat, tato vaše metoda je k nezaplacení.

Budte zdráv!
S úctou a upřímným díkem
Vaše studentka
R. T. 🙂

Ekzém, nespavost, únava…

Dobrý den, pane Čehovský,
nemám žádný dotaz, jen jsem Vám chtěla poděkovat. Díky Vaší knize Uzdrav se s autopatií jsem přišla na to, jaký problém má naše tříměsíční holčička. Udělal se jí ekzém po celém těle, přestala se smát, nespala a byla unavená. V jednom měsíci prodělala žloutenku a moučnivku, pak akné a dělaly se jí lupy. Ve střevech se jí rozjela ve velkém kvasinka, a ta způsobovala značné průjmy a neustálý hlad. Koupila jsem lahvičku a knihu a nejdříve jí udělala Slinu ze 6l. Poté se začala znovu usmívat a klidněji spala, ekzém se nelepšil. Pak jsem jí po přečtení kapitoly o parazitech slinu za dva dny převařila, 6l. Poté se celkově začala zlepšovat. Ekzém nebyl zarudlý a tolik nehořel. Zatím se neměnil. Po druhé aplikaci o týden později začal pomalu blednout a ztrácet se. Ještě má malá nepatrná ložiska, ale oproti tomu, co to bylo v prosinci je to nesmírně velká změna. Uzdravení jsem podpořila bezcukrovou a bezmasou dietou.

Ještě jednou moc děkuji za to, co děláte. Naší Pátě to moc pomohlo.

Hezký den.
S pozdravem

Iva Lednejová

doručeno 25.1.2016

Úzkosti

Pane Jiří, dovolte mi prosím, abych byla naprosto upřímná.

Jste živoucí národní poklad.

Po 3. týdnech autopatie z prány, ředěné na 20 l vody cítím, že se moje srdce otevírá, slyším jeho hlas a zmizely veškeré mé zacyklené úzkosti. Myslím, že to je něco o čem mluví Rudolf Steiner ve svých popisech proudění éterického těla. Vnímám, jak za mnou stojí několik ochránců a můj dech se velmi prohloubil. Když jsem měla pár měsíců staré miminko, zdál se mi velmi živý sen, který si dodnes pamatuji. Seděla jsem a prsty jsem si ze svého těla loupala starou, nevábnou kůži. Pod ní byla nová, ale zlatá, pružná a zářivá. Ted´jsem si na ten sen vzpomněla, protože zažívám stejný pocit.

Díky.
Provázej vás naprostý mír a jasné myšlenky.

Anna Nowaková

Padání vlasů, vyčerpání, bolesti hlavy a zad

Dcera přestala po téměř 3 letech kojit a začaly jí houfně padat vlasy (řada jejích kamarádek se ozvala se stejným problémem). Byla celkově vyčerpaná, trvalé bolesti hlavy a zad. Když už neměla na hlavě skoro nic, nechala si konečně naordinovat AUTO-PRÁNU. Po třech podáních přestaly všechny bolesti a vlasy přestaly padat. Vzápětí vyrašil hustý černý ježek.

S pozdravem
L.G.

Noční počůrávání

Dobrý den,

posílám jeden velmi krátký případ, ale z mého pohledu zajímavý.

Je to tak čtvrt roku, kdy ke mně přišla nešťastná maminka s 5-letým synem, který měl víc než půl roku děsivé sny, při kterých se pravidelně počůrával. Jinak byl zdravý. Z dětských nemocí měl zarděnky. Doporučila jsem pro syna jednorázově AL se slinou potencovanou/ředěnou 6 litry a pozorovat a objednala ho za měsíc a půl. Místo kontroly mi zavolala maminka, že se vše urovnalo. Ozvou se, pokud bude třeba.

S pozdravem a přáním pohodových vánoc a úspěšného nového roku

Jiřina K z Kolína

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce