O nás

Mgr. Jiří Čehovský

Jiří ČehovskýAutopatii objevil a začal systematicky používat v roce 2002. Jako první ve světovém kontextu ji popsal ve svých článcích a knihách, vydaných i v angličtině a němčině.  Některé prvky této metody byly používány již dříve. Čehovský o nich nalezl sporé zmínky v indických upanišadách, v historii jógy, buddhismu a hlavně homeopatie, avšak teprve v roce 2002 představil autopatii jako ucelený systém léčby. Vytvořil autopatickou lahvičku, nástroj pro spolehlivou domácí přípravu autopatického preparátu.
Praktikoval homeopatii jako léčitel již od roku 1980. Široce známá je jeho kniha Homeopatie, víc než léčba (Homeopathy more than a cure) a kniha Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii, která vyšla i v Německu, USA a Velké Británii. Jeho nejnovější knihou je Uzdrav se s autopatií (Get Well with Autopathy, Gesund mit Autopathie). Publikoval desítky článků v českých (Meduňka, Regena, Homeopatie.cz ad.) i zahraničních (Homeopatic Links, Hpathy.com) časopisech. Je spoluautorem homeopatického diagnostického software KENT a HOMEO. Vyučuje autopatii a homeopatii na pražské Homeopatické akademii a přednáší na kurzech autopatie.
Narozen 1947,  s manželkou Vandou má 3 děti a 4 vnuky.

 Alternativa

Alternativa

Společnost Alternativa s.r.o. organizuje aktivity v oblasti autopatie  od roku 2002. Založil ji v roce 1991 Mgr. Jiří Čehovský a je jejím odborným ředitelem pro oblast homeopatie a autopatie.

Pořádáme kurzy autopatie, vydáváme knihy,  zabýváme se distribucí autopatické lahvičky a dalších produktů s autopatií spojených, organizujeme odborné poradenství a provozujeme web Autopatie.cz. V oblasti homeopatie provozujeme Homeopatickou akademii, homeopatickou školu v Praze s již dvaadvacetiletou tradicí. Kromě předních českých lektorů zde pravidelně působí nejznámější světoví homeopaté např. z Velké Británie, Německa, Indie, Holandska, USA či Rakouska, kteří se též  intenzivně zajímají o autopatii a její výsledky. Během našeho více než dvacetiletého působení v oblasti homeopatie jsme vydali velké množství odborných homeopatických knih, které tvoří základ knihovny českých homeopatů. Vyvinuli jsme původní český homeopatický program KENT a v nedávné době naprosto nový moderní software HOMEO, který čerpá z velkého objemu do češtiny přeložené  homeopatické literatury (cca 10 tis. stran). V minulosti jsme vydávali časopis Homeopatie , který se později přemístil na  web a jsou zde každý měsíc publikovány nové odborné články a informace – Homeopatie.cz. Náš e-shop obchod.alternativa.cz je hlavní obchod s homeopatickou odbornou literaturou v ČR i SR a je zde i vše potřebné pro praktikování autopatie. Mimo obory homeopatie a autopatie jsme vydali velké množství knih z široké oblasti alternativní medicíny a spirituality.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od některých konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce