O autopatii

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, vyrůstající na základech klasické homeopatie a buddhistické tradice. Je to nová metoda, jejíž principy však již byly v historii využívány. Jedná se o použití homeopatickým způsobem upravené vlastní specifické  informace, pocházející ze sliny, dechu nebo prány předmětné osoby. Povýšena ředěním vodou do jemnohmotného (z materialistického hlediska nehmotného) stavu,  stimuluje a oživuje na principu rezonance informační tok jemných kreativních energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána, majících rovněž nehmotnou povahu. Výsledky devíti konferencí o autopatii  a práce vyškolených poradců ukazují na její  účinnost i tam, kde  již lidé ztráceli naději nebo považovali své problémy za nevyléčitelné. Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma podle jednoduchého návodu.

Autopatie je vhodná nejen pro  poradenství, zejména v rodině a u přátel, ale především pro sebezlepšování a  samostatné obnovování a udržování vlastního celostního zdraví, podle znalostí nabytých četbou literatury a případně i účastí na třídílném kurzu. Autopatie neslouží jako náhrada lékařské péče a zdravotních služeb. Někdy bývá používána jako dplňková metoda.

Autopatie je celostní spirituální metoda, osvědčila se také lidem, trpícím dlouhodobými chronickými (i tzv. nevyléčitelnými) potížemi a mnozí z nich dosáhli nejen zlepšení, ale i plného uzdravení – viz  celý obsah těchto stránek a rubrika Svědectví, kde o tom sami hovoří na videu nebo píší.

Autopatie vychází z pochopení, že  disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií a informací. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, s jemnohmotným Zdrojem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu vitální síly, prány, čchi; na principu jemnohmotné rezonance zlepšuje spojení a naši schopnost jemnou vitální informaci  správně přijímat – tím může navracet harmonii, a to na tělesné, duševní a duchovní úrovni. Míra, do jaké se to daří, závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek.

Autopatie tedy neléčí nemoci, ale příznivě ovlivňuje ústřední jemnohmotnou (z materialistického hlediska nehmotnou) část člověka, přesahující  fyzické tělo a zásadně ovlivňující náš životní pocit a harmonii v těle i mysli. Tak chápeme a používáme v autopatii pojmy jako  „samoléčba“ a „léčba“.

 

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce