Bolesti kloubů a vyrážky

26.9.2013 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Ženu ve středních letech trápí mnohaleté bolesti kloubů. Nejvíce pravé zápěstí, které nepříjemně bolí, a to jak v klidu, tak při pohybu. Obě ramena, více levé – pociťuje ostrou pichlavou bolest při pohybu. Také jí obtěžuje nepříjemné pnutí v pravém kotníku, který měla před dvěma lety zlomený.

Další nepříjemnost, které by se ráda zbavila, jsou pupínky lokalizované v oblasti krku, zad a za ušima. A suchá pokožka ve vlasech, reagující na zvýšenou okolní teplotu a sluneční svit osypáním červenými fleky.

Doporučil jsem jí, aby si zhotovila autopatický preparát z vařeného výdechu v tomto dávkování:

  • prvních 14 dní 1,5l obden
  • druhých 14 dní 3l 2x týdně
  • třetích 14 dní 4,5l 2xtýdně

Po uplynutí šesti týdnů přišla za mnou do poradny na kontrolu. Hned zpočátku uvedla, že cca po týdnu užívání 1,5 l se dostavila teplota 39°c trvající jeden a půl dne. Následovala bolest v krku s kašlem, která přestala po dalších třech dnech. V poradně působila pozitivně naladěným dojmem a postupně popisovala změny symptomů, které ji při naší první konzultaci trápily.

Pravé zápěstí je podle jejích slov o 100% lepší, pouze občas má pocit pnutí šlach kolem tohoto kloubu. Úplně pominula bolest pravého ramene. Levé, které jí bolelo víc, ještě trochu cítí, ale už to není tak intenzivní a může s paží zcela normálně pohybovat.

Pupínky na krku, zádech a za ušima uplně zmizely. Suchá pokožka ve vlasech už není, naopak má v tomto místě pocit velkého prokrvení, na což ji upozornila i její kadeřnice. Červené fleky se zde už nevyskytly. Pocit pnutí v kotníku, který měla zlomený, však ještě trvá.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce