Devět let autopatie v rodině

13.3.2023 | Kristýna Brzková | k.brzkova@seznam.cz

Příspěvek paní Brzkové je jedním z těch, které zazněly na 15. konferenci Autopatie 2023. Konala se na internetu 28. ledna za účasti sto třiceti praktikujících, z nichž někteří byli také z USA a Kanady.

Můj příspěvek bude o zkušenostech devíti let naší rodiny s autopatií. Jsou to malé zázraky, na které si naše rodinka tak zvykla, že je již bereme jako samozřejmou součást našeho života.

Než jsem usedla k notebooku, došla jsem si pro sešitky se zápisy z autopatie, dodnes je všichni píšeme, a když teď otvírám notýsek mé dcerky o které jsem tenkrát na konferenci v roce 2016 mluvila, je tam jako první zápis datovaný k 25. červnu 2014. Pane jo ! To je už skoro 9 let.

To dceři bylo 8 let, dnes je to již 15ti letá slečna a opravdu celých těch 9 let nechodíme k lékaři, ani ona, ani její o dva roky mladší bratr, ani já a manžel. Autopatie se stala věrnou průvodkyní a pečovatelkou o naše zdraví. S AP jsme začali hlavně kvůli naší velmi nemocné dceři a zároveň s ní jsem začala AP používat i já a syn. Manžel se zprvu díval na mé počínání s velkým odstupem, ale když viděl výsledky, jak se mu dcera vyzdravovala před očima a vlastně měnila se i její zašmušilá povaha, začal nás sledovat bedlivěji. Po necelém roce našeho aplikování za mnou jednoho dne přišel a požádal mě, jestli bych mu mohla dát také jednu lahvičku, že by to rád zkusil….no a dodnes autopatí s námi. Dokonce se mi svěřil, že naše celkové proměny byly tak výrazné, a tím měl na mysli mé, dceřino a synovo chování, smýšlení, prostě prý jsme se mu měnili před očima i jako osobnosti a v prvních měsících měl dokonce i strach, že jsem se zbláznila a jsem někdo jiný. Po čase, když vše urovnal ve své mysli a zhodnotil, co se vše stalo a jak se s námi všemi cítí, rozhodl se naskočit na vlnu zdraví a proměn s námi. První roky jsme se všichni čistili ze svých nánosů a reverzní symptomy se objevovaly, těla se pročišťovala a vitální energie stoupala, dodnes si pamatuji, jak jsem si po 2 letech používání AP jednoho dne ráno řekla u zrcadla, že vypadám jinak, a když jsem přemýšlela jak, přišlo mi, že vypadám konečně zdravě !!!!!  A ano, až po těch dvou letech jsem se viděla, jak se mi v obličeji zračí zdraví. Byl to krásný pocit.

Další zajímavý postřeh jsem měla s našimi dětmi, které chodily tenkrát do školky a školy a jak to už bývá v těchto zařízeních, od podzimu do jara samé virózy, kašle, angíny, …a vše možné. Jsem přesvědčená, že děti nejsou nemocné proto, že by je polapily bacily, ale může za to kolektivní vědomí, které je prosáklé churavěním a těmi všemi rádoby bacily.  Samotné dítko je čisté, zdravé a pokud je jeho esence – nitka božství v něm – napojena na čistou podstatu bytí či Zdroj, Ducha… jedno, jak to kdo nazývá (autopatie vlastně toto napojení  obnovuje), tak vás žádný bacil ani nic jiného neskolí. Ale jestliže dítko pod tíhou okolí přehákne svoji nitku a napojí se na egregor kolektivního vědomí, tak ouha, je tu nemoc. Proto jakmile jsem zaznamenala jakoukoliv, byť jen malou, nepohodu našich dětí, hned jsme udělali preparát stejné potence na jaké jsme zrovna byli a naše děti prostě nemarodily, i když kolem nich všichni kýchali a prskali. Když už došlo občas na nějakou nudli u nosu a únavu, stačila AP a 1-2 dny doma v klidu a vše bylo zase pěkné a v pohodě. Tuto strategii vlastně používáme všichni dodnes.

Další zajímavý postřeh je takový, že manželovi a synovi dělají dobře vysoké potence nad 30 l ( dech, prána) a oba si je dělají, když cítí psychickou nepohodu…, v podstatě  jsou oba pořád fyzicky zdraví, u nich se jakákoliv disharmonie hlásí přes psychiku a jestliže zareagují a udělají si AP, jsou prostě pořád zdraví.

Já a dcera to máme obráceně, my zase jedeme na nízkých potencích  ( 6 – 12 l) a používáme VS a VD. Nám se disharmonie první hlásí ve fyzickém těle, když cítíme mírné náznaky čehokoliv, stačí zopakovat stávající potenci a vše se opět vyladí, když je problémek výraznější, volíme mírné snížení potence. Dále máme vypozorované, že mě a dětem AP zabere do 6ti hodin od podání preparátu, manžel používá převážně pránu a říká, že cítí úlevu hned, jak zvedne lahvičku nad hlavu… mohu to potvrdit, jak přichází po podání AP, je to jiný člověk, vyklidněný a s úlevou. I když takto prospíváme a daří se nám v životě i ve zdraví, tak naše velké rodiny z obou stran to sledují, vidí, a i když jsme jim mnohokrát o AP vyprávěli (a snad nám i věří a říkají, že nám rozumí, co jim říkáme), i tak si dál všichni zobou svoje koldexy, ATB… Co říct ??? Snad jen, pokud duše není připravena, tak neslyší, nerozumí, nechápe…, prostě lidé ( a jejich duše) nemají odvahu převzít zodpovědnost za své zdraví, a někdy i život. Bojí se všeho, že by to třeba nefungovalo, že by byli za blázny, že by… že by…

Abych nebyla zas tak pesimistická. Máme pár přátel, kteří nás znají a AP jsem jim pomáhala nastavit pro celou rodinu. Řekli si o to a převzali iniciativu v plné míře.

Nám se díky autopatii změnil život! Jsme jiní, spokojení, zdraví, úspěšní a hlavně  se nám všem objevil nový rozměr v životě, a to je rozrůstající se vnitřní svět… Kdo ho objeví, pozná, zjistí, že je daleko větší, krásnější a plnější, než ten, který nás obklopuje.

Zvukový záznam konference je možné získat zde.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce