Léčba závažného stavu – rejekce (likvidace) transplantovaného orgánu vlastním imunitním systémem

16.2.2015 | Iva Tauchmanová | info@alternativa.cz

Referát byl přednesen v lednu  na konferenci Autopatie 2015

Dobrý den, chtěla jsem se s vámi podělit o zkušenosti v léčbě pomocí autopatie. Již 8 let jsem po transplantaci ledviny. Obě vlastní ledviny mám nefunkční a  byla jsem před tím i několik let na dialýze, kterou jsem velmi špatně zvládala jak psychicky tak fyzicky.

Začátkem minulého roku, v lednu, jsem se cítila k smrti unavená a při pravidelné kontrole na transplantačním oddělení jsem obdržela velmi špatné výsledky. Lékař mi oznámil, že jsem 0,5° od dialýzy, a že mi hrozí kompletní odhojení transplantovaného orgánu. Tedy opět dialýza!

Od svého kamaráda jsem věděla o léčbě autopatií, nevěděla jsem však detaily. Ale rozhodla jsem se ihned začít. Vnitřně jsem cítila, že by to bylo pro mě prospěšné a dobré. A že cesta vede tudy. Ihned jsem tedy požádala kamaráda o nějaké rady. Po přečtení úplně celého webu a vašich zkušeností jsem začala praktikovat autopatii prána 1. Za jeden týden poté,  po kontrolním odběru na transplantačním oddělení, byly výsledky o něco nižší, tedy lepší. A též za další týden, tedy po  14 dnech od první aplikace autopatie, kterou jsem dělala několikrát denně s potencí 0,5l – prána 1, byly výsledky  zase přívětivější.

Už jsem se necítila tak unavena, udržela jsem lahvičku v 7. čakře 2 minuty, ačkoliv v prvním týdnu aplikace byl problém u aplikace dokonce stát, natož držet AL nad hlavou.

A také lékař na ultrazvuku u této kontroly poznamenal, že budou muset udělat další kontrolní ultrazvuk, aby zvážili, zda je biopsie nutná. Na tento zákrok jsem byla ale automaticky objednána už dříve, ihned po zjištění závažnosti stavu – odhojování darované ledviny. Během hospitalizace, ještě před výkonem biopsie, byly udělány další odběry a tyto výsledky byly ještě přívětivější, bylo tedy zaznamenáno další celkové zlepšování mého stavu. Lékaři na transplantačním však byli asi natolik vyděšení prvními špatnými výsledky,  že nechtěli ustoupit od výkonu biopsie, která nakonec byla provedena.  To bylo zhruba asi 3 týdny od prvních katastrofických výsledků. Tedy po třech týdnech neustálého praktikovàní autopatie několikrát denně s potencí 0,5 l v AL. Nebyla jsem lékaři medikována, i když šlo o velmi vážný stav, ani  jsem nebyla  jinak léčena, pouze autopaticky, což ale samozřejmě  ve fakultní nemocnici nevěděli. Další kontrolní ultrazvuk, již druhý, ukazuje totéž: plně funkční orgán,  jehož činnost je normální  a všechny průtoky jsou absolutně v normě,  dle zápisu lékaře jako u naprosto zdravé ledviny.

Uběhly další 3 měsíce,  během nichž jsem denně praktikovala autopatii prána 1 z 1 litru vody. Pak jsem byla lékaři transplantačního oddělení pozvána na standardní, běžnou kontrolu, kde jsem se mj. dozvěděla z písemné zprávy výsledky  biopsie, provedené před třemi měsíci, které byly dělány  v IKEM, což je specializované pracoviště pro transplantované pacienty, že jsou výsledky negativní, a že ledvina už nevykazuje žádné známky rejekce, tedy žádné odhojení se nekoná! Byla jsem velmi šťastná a děkovala jsem Bohu a autopatii za možnost se léčit!

Při samotném výkonu biopsie, několika odebrání  vzorků tkáně přímo z funkčního vyšetřovaného orgánu, jsem měla velmi silný spirituální zážitek. Jenom podotýkám, že jsem věřící a praktikující a je to můj první takový zážitek. Na sál za mnou přišel Archanděl Gabriel,  který mi sdělil, že bude nade mnou u výkonu bdít a chránit mne, a že bude zastavovat nežádoucí krvácení při každém vytržení tkáně z ledviny. Výkon provádějící lékař byl velmi udiven, protože několikrát ultrazvukem rány od vpichů zkontroloval a s podivem to hlasitě komentoval, že ty rány vůbec nekrvácejí.

Dál praktikuji autopatii a výsledky se jen lepší:

– Například došlo k snížení nutné medikace imunosupresivy. Lékař na transplantačním mi vůbec poprvé   napsal do lékařské zprávy, že je hladina imunosuprese vyhovující, přitom jsem snížila dávkování.

– Opakovaně mám laboratorní výsledky dobré.

– S čím mi autopatie také velmi pomohla, je hladina železa,  měla jsem  s tím více jak 10 let velké obtíže. Nyní při praktikování autopatie, kombinace prána 5 první den a dech var třetí den s potencí 2 litry, došlo k zásadnímu přiblížení k normě. Před tím byla snaha dosáhnout těchto výsledků léky, avšak s různými nepříjemnými, nežádoucími vedlejšími účinky a bez jakéhokoli zlepšení.

Nyní prožívám mnoho drobnějších reverzních symptomů, starých onemocnění. Věřím, že jde o čištění organizmu vedoucí k trvalému zdraví.

Autopatie mi již výrazně pomohla i v akutních stavech :

– Při zánětu močových cest jsem praktikovala 3x denně 1l prána 5

– U popáleniny  jsem používala 3x denně 1l a při potencování nechávala vodu téci přes postižená místa. Odchytávala jsem vodu z AL do nepoužitého kelímku, ve kterém jsem během dne namáčela ubrousky a dělala si z nich obklady na  popáleniny. Viz můj dříve publikovaný článek.

Autopatie mi pomohla i  v mnoha dalších věcech.

Velmi si uvědomuji, že cesta k mému úplnému uzdravení, tedy  k obnově funkce mých vlastních  ledvin, bude ještě dlouhá.  Což je můj velký úkol! Jde o chronické onemocnění již z raného dětství.

Držte mi prosím pěsti, budu vás opět informovat. Ráda čtu i vaše povzbudivé články, které mi velmi pomáhají a velice za ně děkuji !

Díky za vaši pozornost.

Poznámka redakce autopatie.cz: Tento příspěvek, stejně jako všechny ostatní (celkem 17), které zazněly na konferenci Autopatie 2015, je možné si poslechnout ze záznamu na CD.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce