Letní škola autopatie

4.5.2021 | Jiří Čehovský

Je to už rok, co se potkáváme převážně jen na internetu. Což je sice výborné a určitě to přináší nové informace i jakousi soudržnost autopatické  komunity, ale o tom, pořádně si popovídat ve skupině nebo i o přestávce mezi čtyřma očima, to není. Nic nemůže nahradit osobní kontakt. Je tu ovšem šance: Sejdeme se na konci července na Letní škole autopatie.

Program bude mít několik částí:

  • Společné rozbory případů a diskuse o nich. Tradiční náplň dříve konaných jarních seminářů. Hodně jsme se při nich naučili a také jsme řadě lidí pomohli.
  • Přednášky na různá speciální témata, například autopatie a klouby, autopatie pro léčení duše, porovnání výsledků při použití různých typů a zdrojů vody, autopatie při akutních potížích, kdy a jak použít vysoké potence AP, jak odhalovat a překonávat překážky v léčbě… Tyto přednášky budou provázeny diskusí o dotazech, názorech nebo zkušenostech  účastníků.
  • Přednášky, jak podpořit autopatický proces zdravým způsobem života včetně stravy, duševní hygieny, filosofie, potravních doplňků,  jak úspěšně vzdorovat negativním vlivům z okolí….

V paměti máme stále nezapomenutelná večerní setkání u táborového ohně na dříve pořádaných jarních seminářích a tato tradice bude pokračovat. Cenná sdělení o zkušenost s autopatií  přicházejí někdy právě v neformálních rozhovorech mezi účastníky mimo učební program.

Účast na Letní škole autopatie bude započítána do praktické části studia, které je jednou z podmínek k  získání Certifikátu. Po obdržení Certifikátu je pak možné být zapsán do mapy poradců na webových stránkách autopatie.cz.

Takže se těším na setkání a srdečně vás zvu.

Podrobné informace o Letní škole naleznete zde


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce