Lupénka: Pomoci si může téměř každý

20.10.2016 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Spojil se se mnou ke konzultaci svého stavu muž 23 let, který měl dlouholetý problém s lupénkou. Po přečtení knihy Uzdrav se s autopatií začal sám praktikovat autopatii v roce 2015. Jak se dál dočtete, počínal si jako „laik“ v tomto oboru velice úspěšně.

Před naší první společnou konzultací mi poslal tento email, kde shrnul svůj dosavadní vývoj po aplikacích preparátu:

V roku 2015 (léto – mesiac presne neviem) – ustup lupenky po autopatii z prány 6 l takmer okamžitý. Odohralo sa to v priebehu 2 týždnou. Najprv výrazné zlepšenie psychiky, nasledne pozvolný ustup ložísk. V tu dobu to bolo 2x 6 l v priebehu 2 týždnov. Nasledne na to som prešiel na potenciu 9l, ustup lupenky pokračoval a tým sa samozrejme zlepšovala aj psychika, veď mizol problem, s ktorým som bojoval polovicu svojho doterajšieho života. Toto postupovalo až dokým mi neostal na chrbte presne na lopatké malučký fliačik a myslím, že ešte niekde sa vyskytoval, ale neriešil som to. No a prave vtedy, neviem z akeho zahadneho dovodu som s autopatiou prestal a od určitej doby (povedzme po 2-3 týždnoch) sa začal stav zasa zhoršovať, pomaly sa objavovali ložiska – zahadou ostava aj to že som si nespomenul na autopatiu.

Abych tedy jeho výchozí stav a následný vývoj, až do doby návštěvy u mě, shrnul. Předtím než s autopatií začal, měl ložiska na celých zádech, hrudníku, stehnech a předloktí. Problém ho trápil 12let. Po prvních aplikacích (léto 2015) se stav začal nebývale zlepšovat až do stádia, kdy lupénka nebyla nikde po těle téměř patrná. Tento pro něj naprosto neobvyklý stav trval do podzimu téhož roku. Následně autopatii vůbec nedělal, zapomněl na ni – i na to, že mu zázračně pomohla.

Rozpomněl se na konci června 2016 a kontaktoval mne, abych mu poradil, jak si má počínat. Mé doporučení nemohlo být jiné, než aby tedy zopakoval to, co mu pomohlo před rokem – aby si preparát zhotovil z prány 1 a ředění 9l (to byla poslední a nejvyšší aplikovaná potence, při které byl kontinuální pozitivní vývoj stavu). Četnost podání 1x týdně.

Na kontrole za měsíc popisoval, že pozitivní stimulace po 9 l proběhla už po prvním užití (stejně jako před rokem) a s každou další aplikací se pozitivní vývoj umocňoval. Prostředky rudých ložisek vybledly (zmizely) a přetvávají pouze jejich drobné okraje. Celkově se jinak cítí velmi dobře. Doporučení z této kontolní konzultace: stále 9l 1x týdně. Kdyby po prvních týdnech nebylo zlepšení a stav by stagnoval, ať zvýší na 10,5l.

Z příběhu tohoto mladého muže jasně vyplývá, že po přečtení pár kapitol z knihy si může pomoci téměř každý, a to i při léčbě tzv. nevyléčitelné nemoci, kterou lupénka z pohledu alopatické medicíny je.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce