Materialista, k metodě nedůvěřivý…

14.11.2017 | Ing. Kateřina Mertl Harudová | harudova.k@seznam.cz

Před více než rokem mě oslovila klientka, abych  pomohla s autopatií jejímu muži. Pán byl středního věku, ezoteriky neznalý materialista, k metodě nedůvěřivý. Když jsem ho poznala, byl uzavřený, nervózní. Po pravdě jsem nečekala, že by u metody vytrval. Jeho zdravotní potíží bylo hlavně astma, a pak také alergie, pravděpodobně  potravinová intolerance na mléko a s ní spojené střevní potíže, dále  bolesti hlavy, rýmy, svědění pokožky, dušnost, vyčerpanost. Začal s autopatií na konci července, SV 3 l 2x týdně.

Nejprve se jako reakce objevily průjmy a větší únava,  asi po měsíci hlásil zklidnění své nervozity.
Dávkování bylo změněno na střídání S a D var, 3 l stále 2x týdně. Po čtrnácti dnech průjmy ustaly, břicho bylo bez nadýmání, hlava nebolela a chování se zklidňovalo, včetně vzteklých reakcí. Hlásil také náznaky starých symptomů.
Četnost podávání jsme  zvýšili  na 3x týdně, stejné ředění. Posléze jsme zvýšili o půl litru.

V říjnu po nástupu podzimu a topné sezóny byl bez pravidelné alergie, svědění pokožky bylo mírnější. Na konci října  bylo vše nepatrně lepší. Přidáno užívání sody.

V listopadu zvýšení stejného na 4 l 2x týdně, je bez astmatu, přestává se rozčilovat.

Prosinec – stále střídáme 4 l, stejně 2x týdně var, S nebo D, cítí se spokojený a šťastný, metodě věří.

V únoru již nepotřebuje časté konzultace, dávkuje si dle momentální potřeby,  interval natáhl na cca 14 dní, cítí se dobře.

Při dalších setkáních, do října 2017, působí spokojeně, uvolněně, bez napětí , je usměvavý, úplně jiný člověk. Manželka jeho změnu chování a zdraví vnímá též velmi pozitivně.

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce