Nejen bradavice

28.1.2022 | Bc. Dana Smetanová | smetatanova.dana@seznam.cz

Příspěvek z internetové konference Autopatie 2021.

12 letý chlapec – přibližně 3 roky ho trápí bradavice, které má rozeseté po celém těle, neustále se rozšiřují a bolí. Navzdory klasické léčbě, kterou po dlouhá léta trpělivě absolvuje u kožních lékařů (různé vodičky, vypalování),  se bradavice stejně šíří nekontrolovatelně dál.

Chlapec působí velmi nešťastným dojmem. Trápí ho, že se nemůže kvůli svým potížím účastnit společně se spolužáky  plavání v bazénu. Bradavice nejenže jsou bolestivé, ale omezují ho i esteticky, poněvadž jsou rozeseté po rukách a hodně viditelné.

Zvolila jsem přípravu slina dech var, protože jsem vycítila, že příprava musí být úderná a také musí  obsahovat jen málo podání z důvodu sociální a rodinné situace. Autopatii jsem chlapci připravovala já.

První příprava: 6 litrů SDV. Je dojemné pozorovat chlapce s jakou přirozeností, lehkostí a úctou k přípravě přistupuje, dokonce si jednotlivé bradavice naředěným roztokem polévá, tedy až po klasické aplikaci mezi obočí.

Po 14 dnech 9 litrů SDV. Po této potenci se bradavice přestávají šířit.

Za měsíc a půl další příprava: 12 litrů SDV, v následném průběhu působení této potence bradavice z celého těla mizí.

Když se chlapce na dalším setkání, které se uskutečnilo asi po třech měsících od podání 12 litrů, dotazuji, co je nového, krčí rameny, že nic. Což mě zamrzí a jsem z toho smutná, ptám se tedy dál: „A co bradavice?“  Chlapec na to odpovídá:  „Já už je nemám“.

Autopatii jsme ukončili přípravou 30 litrů, čistý dech.

Chlapec na přípravu reagoval úžasně, během dalšího roku si zlepšuje velmi výrazně prospěch ve škole, lépe se soustředí a chápe, také se mu začalo dařit ve fotbalu.  Tato potence působí dlouhodobě a pomohla mu probudit jeho potenciál, nejenom zlikvidovat bradavice.

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce