Neplodnost, gynekologické problémy, migrény

27.10.2016 | MUDr. Martina Kormundová | martina.kormundova@gmail.com

Mladá žena, přes třicet let, ke mně přišla  do poradny na jaře 2015. Již 4 roky se s partnerem marně pokoušeli o početí potomka. Veškeré léčebné pokusy, i alternativní, cviky dle Mojžíšové a i pokus o IVF v roce 2014 vyzněly naprázdno. Navíc hormonální přípravu při odběru vajíček z ovaria a  poté implantaci 2 embryí nesla velmi těžce: Na fyzické úrovni to byly bolesti kostí, vypadávání vlasů a k tomu velké změny nálad s depresí, když se embrya neuchytila. Vše brala jako svoje selhání, partner byl zdráv, s fyziologickým spermiogramem, ona sama byla dle jejích slov gynekologicky, až na bolestivé menses a opakované vaginitidy, v pořádku.

Dlouhodobě brala Tritico – antidepresivum 3. generace, a pro opakované vaginální výtoky 2x-3x ročně vaginální antimykotika. Občas trpěla na migrenosní bolesti hlavy, kde  byly vždy spouštěčem únava, stres, přepracování, nevyspání a hormonální výkyvy před menses. Při záchvatu byla světloplachá, měla nauseu, zvracela, nemohla hnout hlavou, měla tepající bolest hlavy. Jediné co jí zabralo byly triptany – antagonisté serotoninových receptorů – Relpax. Byla velmi úzkostná, vše musela do puntíku naplánovat, nesnesla by pocit selhání, v práci, jako manažerka,  si za vše brala velkou odpovědnost, byla schopna si i zrušit nebo posunout dovolenou, pokud nestíhala splnit své plány a úkoly. Velmi dbala na to, co si o ní jiní myslí a i jak vypadá. Udržovala si postavu dietami a cvičením, snažila se jíst správně , užívala mnoho superpotravin typu chlorella, zelený ječmen, multivitaminy…

Přišla s požadavkem, že by chtěla aplikovat infusi vysokodávkového vitaminu C 15 g a Glutathion. Po 4 aplikacích kombinace Vitaminu C, Glutathion a D-fruktosa 1,6-  bifosfát v rozmezí 2 měsíců se cítila daleko lépe, cítila více energie a přijala nabídku zkusit autopatii. Rozhodla se pro ni po dovolené v létě 2015.

Navrhla jsem kombinaci 2 lahviček, v jedné si dělat autopatii z vařené sliny vzhledem k lékové zátěži a poměrně častým gynekologickým infekcím, kandidovým vaginitidám, a z druhé lahvičky autopatii z Prány 5 bezkontaktně.

Autopatii Slina var jsem doporučila 1x týdně, vzestupně od 3 litrů, zvedat po 14 dnech o litr a pozorovat se. A autopatii z Prány 5 začít na 4 l , taktéž 1x týdně, a do měsíce se ozvat.

Volala po měsíci, že u  Slina var nevnímala na třech litrech nic, na 4 l cítila nárůst energie, vypadl z ní, z pochvy,  jakýsi gelovitý růžový útvar velikosti kaštanu, menses  měla bez bolesti, a když zvýšila na 5 l, tak to nebylo ono a vrátila se na 4 l. V říjnu byla na gynekologii, kde jí sdělili, že ten malý myom, co měla v děloze, zmizel, že se vstřebal, takže se domnívá, že ten útvar, co odešel, byl onen myom.

Po autopatii z Prány 5 byla nadšená, pociťovala obrovské zklidnění, pocítila uvolnění a pocit, že nic nemusí za každou cenu zvládnout a stihnout, a že nemusí být za každou cenu dokonalá, přestalo jí vadit, co si o ní kdo myslí, vyhovovaly jí 4 litry při opakování Prána 5.

A koncem listopadu mi oznámila, že spontánně počali miminko, byla velmi spokojená a těšila se, koupila si novou lahvičku a opakuje si Pránu 5 dle svých pocitů a potřeby.

Tato mladá žena  se opravdu díky autopatii navrátila do rovnováhy, která ji dovedla k vnitřnímu osvobození  a nalezení vlastní hluboké podstaty .


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce