Tři případy

17.5.2024 | Kateřina Sojková | ksojkova13@gmail.com

První případ: Stalo se už před pěti lety. Oslovila mě rodina z jižního Slovenska. Jejich maminka, paní kolem 55 let, byla hospitalizovaná s dg. Creutzfeldt Jacobova choroba, lékaři dávali prognózu několika dní života. Paní nevnímala, napojená na hadičky. Rodina se rozhodla, že by jí mohli dělat autopatii. Začali s Pránou 5, slinu nebylo možné odebrat. Na začátku podávali z půl litru, postupně 1 litr až 1,5 litru. Paní začala nejdřív otevírat oči, potom fixovat pohledem, plakala, pohybovala rukama i nohama, byla odstraněna kanyla na výživu. Toto celé se událo v průběhu několika měsíců. Mezitím překonala zápal plic, přešli na slinu s varem (SV). Postupně se mírně navracela řeč, alespoň do té míry, aby si ujasnili rodinné záležitosti. Nakonec to neskončilo happy endem, paní umřela na sepsi z dekubitů. Ale lékaři změnili dg z nezvratného poškození na nejlehčí stupeň neurologického poškození…

Druhý případ: Sourozenci 3 a 6 roků. Hrozilo odstranění mandlí. Maminka se rozhodla zkusit jako poslední možnost autopatii. Děti byly často nemocné s dýchacím systémem, oba od narození atopici. U každé nemoci měli 2 – 3 x ATB, několikrát v roce.  Začali střídat SV a DV, od 1,5 do 6 litrů. Staršímu se v průběhu té doby objevil ekzém na místech, kde ho v minulosti často míval. Následoval klasický průběh, dítě přestalo být chronicky nemocné,  a když náhodou, tak dělali autopatii  dvakrát denně a rychle to přešlo. Každý rok v létě dostával vysoké teploty, tento rok ale ne. Zajímavější to bylo u mladšího sourozence. Ten se začal odhleňovat tak masivně, až se mu udělaly například velké otoky pod očima a hlen se pak tlačil ven přes slzní kanálky… vykašlával hroudy až zeleného hlenu… no a tak to trvalo půl roku. Ale přitom už nebýval unavený jako dřív a snášel to dobře. Těžko si představit, co by se s organizmem stalo, kdyby tak dál zůstal na ATB po další roky… Deti jsou teď zdravé i v zimě a samozřejmě mandle zůstaly.

Třetí případ: Osmiletá holčička, často nemocná s opakovanými bolestmi břicha. Z iridologického vyšetření jsem věděla, že je hodně rodově zatížená, hlavně na pojivovou tkáň. Ve svém věku už měla výrazně pokřivenou páteř. Proto začali na 1,5 litru vařené sliny s dechem (SDV). Po druhém podání začalo masivní vypadávání vlasů. Maminka z toho byla vystresovaná, ale pokračovali dál. Padání vlasů pokračovalo intezivně asi týden a pak se zastavilo. Dlouhovlasá holčička ztratila hodně vlásků, byli u mě na kontrole. Postupně přešli až na 4,5 litru, vlasy začaly dorůstat, nemocnost i bolesti břicha se zlepšily. Pak přišly prázdniny a už se mi neozvaly. Tedy, nelekat se počátečních problémů, které v tomto případě byly opravdu nepříjemné.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce