Ohlédnutí za listopadovým kurzem pro pokročilé

24.11.2017 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Letošní kurz autopatie pro pokročilé proběhl v budově Fakulty tělesné výchovy a sportu. Jako každým rokem se tu sešla širší poradenská elita, a také lidé, kteří úspěšně aplikují autopatii ve svém nejbližším okolí a samozřejmě na sobě. Mnozí navštěvují kurzy pravidelně, někteří i mnoho let, aby si prohloubili znalosti a zjistili, co je nového.

      

Přátelská a uvolněná atmosféra, patrná o přestávkách, se projevovala také živou diskusí účastníků během programu, kdy je vždy spousta prostoru k dotazům. Při komunikaci se zúčastněnými jsem si uvědomil, jak se díky nim metoda zase o kus posunula a že, díky kvalitě znalostí těchto poradců, má autopatie potenciál se i nadále v budoucnu pozitivně rozvíjet.

Většina z těch, se kterými jsem měl možnost mluvit, pronikla do tajů naší metody opravdu hluboko. Ale i oni se mohli nechat inspirovat a čerpat nové poznatky od lektorů kurzu, kterými byli zakladatel oboru autopatie Mgr. Jiří Čehovský, velmi zkušený poradce a učitel autopatie Ing. Jan Matyáš,  a uznávaný alternativní lékař, spisovatel a mimo jiné poradce autopatie MUDr. Tomáš Lebenhart. Prezentovali své osobní přístupy a postoje k metodě, konkrétní možnosti v léčbě potíží na úrovni těla a mysli.

Všem zúčastněným děkujeme a budeme se těšit na některý z dalších plánovaných kurzů autopatie.


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce