Samoléčba

15.3.2013 | Zbyšek Nádeník | zbysek.nadenik@gmail.com

Dobrý den p. Čehovský,

Vaši knihu o Autopatii jsme přečetli celá rodina. Již tři její členové autopat.lahvičku používají, táta  3. rokem, máma půl roku a manžel 2.rok, jsou spokojeni. Chci za ně touto cestou poděkovat. Jsem jedna z bezradných matek a chtěla bych vás poprosit o radu. Máme dvojčata, narozená v 38.tt císařským řezem, vše v pořádku, dcera vylezla jako druhá 2min. po bratrovi, jsou jim 2 roky a 4měs., problém nastal u dcery a trvá něco málo přes rok. To, že se děti v noci budí i několikrát, je normální věc, proto jsem to taky tak dlouho vydržela, neřešila a čekala, že to přejde a věkem se to spraví, ale nic, ba naopak, čím je starší a vnímavější, je to horší… Většinou se budí kolem 3-4hod. a nemůže zpět zabrat, chvíli se převaluje, asi to zkouší zase usnout, marně, pak vykládá, pak začne být protivná, asi už je unavená a chce spát, ale stále se nedaří a tak to trvá 2-3hodiny, pak konečně na chvíli usne. Někdy se i stane, že se probudí už po půlnoci a nespí klidně do 4hod.ráno, rekord má 6hodin nespaní, ale to už mi ji bylo líto, tak moc chtěla usnout… Řeším to tak, že ji jdu pohladit, řeknu, že je noc a ať spí a dělám mrtvýho brouka, aby pochopila, že si ještě nejdeme hrát a že fakt má spinkat. Zkusila jsem snad vše, už i do postele k nám si ji beru, ale taky beznadějně. Ona je přitom spavec, chodí spát ve 20hod., hned usne a v poledne je schopná spát 2-3hod., ale já ji budím dřív, ať spí v noci… Jednou asi tak za týden se zadaří a spí až do rána. Pořídila jsem pro ni autopat.lahvičku, kterou jí 14dní dělám, samozřejmě, že nevím, jestli správně. Večer ji vyčistím zuby bez pasty, ráno na lačno vezmu slinu kapátkem, zavřu se sama, někdy s ní, do koupelny, mám rukavice, roušku a slinu prolévám lahvičkou 3x týdně 1-2litry balenou neperl.vodou, teď 2x týdně 3litry a při tom myslím na daný problém. Nakonec jí pokapu čakru na čele a zbytek do pusy. Vím, asi je brzo nebo to nedělám dobře, nevím si rady s ředěním. Ráda bych ji pomohla, ale je to šílená bezmoc, ale stále věřím…
Děkuji předem za váš čas a vaše rady, za knihu i lahvičku.

J. Lenka

—————————————-

Dobrý den,

potence je moc nízká. Dejte jí 6 l a když to nezabere do 14ti dnů, jděte na 12 l.  I pak můžete zvyšovat, např. na 25 l. Relativně zdravé děti bez vážných nemocí vyžadují vysoké potence.

Zdraví

—————————————-

Dobrý den,

chtěla bych se s vámi podělit o  radost a úspěch. Na vaši radu jsem zvýšila potenci na 6l 1x týdně a už je to 3. týden, co dcera spí celou noc. Moc jste nám pomohl a za to velké díky! Přeji vám hodně dalších úspěchů.

J. Lenka


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce