Podzimní virózy

22.11.2018 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Klasickým problémem, se kterým se lidé v tomto období na přechodu léta a zimy potýkají, jsou tzv. virózy – záněty dýchacích cest, ucpané dutiny, teploty. Autopatií lze při vhodném podání preparátu podpořit přirozené samo-úzdravné mechanizmy těla a docílit tak rychlejšího zotavení z onemocnění. Pravě tak, jak to dokumentuje případ klienta z loňského podzimu.

Klient, 37 let, mě navštěvuje pravidelně již delší dobu. Autopatii vyhledal primárně kvůli léčbě Crohnovy choroby, jejíž projevy se nám mimochodem podařilo zmírnit ve všech ohledech, takže jej  již jeho stav v běžném životě neobtěžuje.

Delší dobu aplikuje metodu přípravy preparátu prána 5, kde si sám „hraje“ s potencí mezi 15 – 30 l, dle svých pocitů v časovém rozmezí 1 x za 7 – 30 dní. Podává tedy AP v momentech, kdy se cítí celkově rozladěn. Jinak se převážně nachází v dobré fyzické i mentální formě.

Po celý život mívá obvykle dvakrát do roka, standardně na podzim a na jaře, ucpané dutiny a silný dráždivý kašel, při mírně zvýšené teplotě 37 stupňů. Tento stav ho každoročně obtěžuje a vyřazuje jej z pracovní i celkové činnosti na 10-14 dní.

Telefonoval mi, že cítí, že se o něj pokouší jeho klasická podzimní virózka, a jak bychom mohli tento stav řešit autopaticky, jelikož za pár dní odjíždí na důležité pracovní jednání do ciziny a potřebuje být fit. Po zpětném nahlédnutí do záznamů o vývoji jeho stavu při autopatii jsem mu navrhl zhotovit metodu slina dech var v jedné přípravě na ředění 6 l, kdy při této potenci v minulosti pocítil velké zlepšení na úrovní střev a vyprazdňování. Tehdy se nám podařilo tělo autopatií detoxikovat od zánětu. Tento stav se už téměř dva roky drží stabilizován ve významném subjektivním zlepšení klienta. Úvaha byla tedy taková, že když v minulosti tato potence zabrala na vážný chronický zánět, proč jí nezkusit u mnohem povrchnějšího a z hlediska závažnosti pro organismus méně zásadního problému? Preparát si zhotovil a druhý den se zhoršování stavu  zastavilo. Od třetího dne se cítil významně lépe. Smrkání ustalo, kašlal pouze občas. Další den se cítil bez potíží. „Podzimní viróza“, která v momentálním stavu rozladění vitality může postihnout každého z nás, byla zažehnána a pracovní cesta do zahraničí mohla být uskutečněna. Problém, který by ho za normálních okolností obtěžoval až dva týdny, se při autopatii vyřešil za pouhé 4 dny.

Kryštof Čehovský

www.poradceautopatie.cz 

 


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce