Postupné zlepšování stavu, klíčem je trpělivost léčeného

9.7.2019 | Kryštof Čehovský | info@cehovskykrystof.cz

Kazuistika se týká muže ve věku 41 let, žijícího na východním pobřeží USA, takže veškerá komunikace probíhala a stále probíhá prostřednictvím e-mailu. Oslovil mě před čtvrt rokem a v úvodním dopise mě seznámil se svými zdravotními obtížemi. Píše mimo jiné, že žije spořádaný rodinný život, má ženu, nespecifikovaný počet dětí a podniká v pohostinství. Autopatii objevil před nějakým časem a na základě informací z webu www.autopathy.com, začal aplikovat přípravu z prány, ale postupoval poměrně chaoticky, kdy zvyšoval a snižoval ředění preparátu. Dávkování bylo neuspořádané a už nevěděl, co si dál počít, když neucítil uspokojitelné trvalejší zlepšení, které by vydrželo alespoň pár dnů.

Popsal mi svůj stav. Začal tím, že ho 2 roky trápí nespavost pramenící z přemíry myšlenek, obav, úzkosti. Stav eskaloval do ustáleného stádia, že spí jen 3-5 hodin za noc, je vyčerpaný a ospalý přes den. Vypadl ze svých životních rolí otce rodiny a ztráta elánu do činnosti ho omezovala i v podnikání. Dále mi uvedl 15 let trvající bolesti kloubů, měl diagnostikovanou revmatoidní artritidu. Bolela ho střídavě hrudní a bederní páteř, ramena, lokty, prsty na rukou i na nohou. Měl už 6 let trvající bronchitidy, záchvaty kašle ho přepadávaly 1x do měsíce a trvaly týden, než se stav zlepšil.

Napsal jsem mu doporučené dávkovaní:

14dní dech var, 1x za dva dny ze 3l vody

14dní dech var, 1x za dva dny 4,5l vody

Kontrola za 1 měsíc:

Komunikace probíhala velmi stručně. Referoval, že v prvním týdnu cítil krátkodobou úlevu od bolestí zad a páteře. Jinak nepozoroval na fyzické úrovni nic. Dále mi však sdělil, že byla razantní změna v psychice, spánku a energetickém rozpoložení po přechodu na 4,5 l. V posledních dnech psal, že se spánkem není žádný problém.

Mé doporučení: Stále 4,5l dech var 1x za 2dny.

Kontrola za 2 měsíce:

Celkově hodnotí spánek stále jako velmi dobrý. Kašel se objevil pouze na 4 dny a jeho intenzita byla o 50% slabší oproti dlouhodobému průměru. Klouby hodnotí o 20% lepší, tedy mírné zlepšení oproti původnímu stavu.

Napsal jsem mu, aby pokračoval ve 4,5 l a podle potřeby mě nadále kontaktoval, pokud by cítil stagnaci v dosavadním zlepšování stavu nebo by dokonce pocítil propad.

Můžeme zde jasně vidět, že trpělivost v autopatii přináší své ovoce. Během čtvrt roku se zlepšily všechny dlouhodobé obtíže. Vývoj je ukázkový i v posloupnosti zlepšování symptomů podle Heringových zákonů léčby.  Ze své poradenské praxe vím, že pozitivní vývoj u tohoto pána není u konce, a že se jeho potíže ještě dál doladí.

www.poradceautopatie.cz,  tel.: +420604830254


Kurzy

kurz Další kurzy

Svědectví

Autopatie již pomohla mnoha lidem. Podívejte se, nebo si přečtěte svědectví od konkrétních osob.

mapa poradců

Mapa poradců

Najděte nejbližšího poradce autopatie ve vašem okolí.

Najít poradce